Мавка• 16 ноября 2022

И вот первый снег….

И первый снег уже не радует…хоть раньше для меня был всем…а мне сейчас всё так же двадцать… но радости здесь нет совсем…
Сегодня я не я• 16 ноября 2022
Ответ дляТут как тут
Тема о писькиных страданиях, а тут Вы со своим щавлем!
Тю,блин
Романтизьму нету(с)
Атаманша• 16 ноября 2022
Ответ дляТут как тут
Да?
Тут как тут• 16 ноября 2022
Ответ дляАтаманша
Да?
Ну конечно))
А пишут тут про гололёд, болото и щавель. Тоже мне, эксперты по первому снегу
Тут как тут• 16 ноября 2022
Автор, Вы снежный троль?
Схема сыра• 16 ноября 2022
Мене сніг ніколи не радував, взагалі не подобається зима
Тролю как могу• 17 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Я їхала на роботу в нічну зміну і дивилася у вікно на м. Дніпро, на сяючий нічний Київ і перший сніг.
Тепер я не в Україні, все не те.
Не відповіла вам, бо вимкнули світло.
Згодна, що зараз, мабуть, все не те... Сніг якось завжди відтворює в пам´яті приємні спогади, аж на душі щемно.
А зараз думаю, що зима до кінця життя буде нагадувати про війну, бо вже давно не 20років, як автору теми. Теж не вдома, але в Україні.