Суть питання викладено у заголовку. Як думаєте?
Mikulishna• 17 ноября 2022
Ответ дляКогтяузер
Лучше на памятник Катьки 2 с Одессы, и поставить там потом памятник Енота в руках Билли Гаррингтона!)
так это вы автор петиций на сайте президента?
Татьяна@..• 17 ноября 2022
Ответ дляПиона
Так Єнот полонений.
Ви реально вважаєте, що енота можна обміняти на орка? І це буде нормально?
Татьяна@..• 17 ноября 2022
Ответ дляПиона
Так, тому що орки прирівнюються до звірів, хоча звірі кращі за них, гуманніші.
Тобто єнот додому, а наш полонений, которого можна було обмінять на орка залишається в лапах у орків? Капець триндець
Вся такая в белом• 17 ноября 2022
Мне понравилась идея обменять енотика на памятник. Русня ж любит памятники.