Престидижитатор• 18 ноября 2022
Какую игрушку купить мужу?
Девочки, поделитесь инфой, физиологию никто не отменял, муж служит, хочу ему отправить какую то приблуду, чтобы не жужжало, бо в тишине слышно и как то неудобно будет пользоваться.
Разумная Губка• 18 ноября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Бывают которые не жужжат?
А мыть ,дезинфицировать? И где хранить? И посылки открываются сразу и при всех, делятся и уже потом сам он решит,что себе,что на всех оставить. По крайней ну нас так.
Престидижитатор
• 18 ноября 2022
Ответ дляYarosh10
Тенга Спіннер ( всередині стоїть пружинка , яка розтягується під час мастурбації і так би мовити прокручує рель‘єф, який всередині самого мастурбатора, по усій довжині члена)
Обирайте по рел’єфу, я чоловіку взяла номер 1, типу найбільш лайтовий, для тих, у кого висока чутливість)
Можете на пробу також прикупити яєчко-мастурбатор від Тенги чи Сатісфаєра (ці дешевші будуть, десь гривень по 300, Тенга в районі 420 грн)
І не забудьте лубрикант до них на водній основі.
ДЯКУЮ 💐
Престидижитатор
• 18 ноября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Возможно солдаты при всех открывают, у мужа есть свое отдельное помещение и там он может открывать что угодно, и с хранением нет проблем
Не будь КакСвета• 18 ноября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Якщо чоловік знає, що там в посилці є іграшка для нього, то явно при всіх відкривати не буде.
Тим більше, там же упаковки не надто красномовні, без зайвих малюнків. (Принаймні, не в дешевого китайського краму)
Чижик Пижик• 18 ноября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Уже спросила, нужна)
Выше написали про Тенга. Я ещё видела небольшие мастурбаторы в виде вагины. По отзывам то вагины прикольней. Особенно, если качество хорошее.
Сейчас найду название немецкого сайта, у них на ЧП обычно хорошие скидки
Ответ дляЧижик Пижик
Мастурбатори-вагіни прикольніше, якщо хтось любить саме «натюрель», але не для умов, де може бути обмежена кількість води, щоб їх промити + їх треба присипати присипкою після використання, щоб кібершкіра, з якої вони зроблені, не ставала липкою.
Престидижитатор
• 18 ноября 2022
Ответ дляYarosh10
Ну зная своего мужа, он бы и дома не присыпал 😂
Ватный Пупс• 18 ноября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Если б знал, сказал бы((( это ж в тему погрузиться нужно, ему некогда в интернете сидеть искать выбирать
Він сам попросив? Ну просто чи це буде доречним.
Там були відео де висміювали росіян , неначе в них знайшли штучні вагіни
Ватный Пупс• 18 ноября 2022
Ответ дляРазумная Губка
’ о, пацани, вагіну ніхто не хоче? Тоді мені буде’
Чижик Пижик• 18 ноября 2022
Ответ дляYarosh10
Мы же не знаем, где находится мужчина автора. Мой когда был в ато на нуле, то говорил, что вообще не до этого. Вернее, разве что подумать). А так не было условий ни для чего - жили толпой, помыться - только греть в чайнике воду и поливать, поэтому такие вещи исключались
Разумная Губка• 18 ноября 2022
Ответ дляВатный Пупс
Может лучше такие чипсы передать? Всем хватит)
Обнимашкина• 18 ноября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Тенга Спіннер.
Мій, правда, самозадоволенням (в них кажуть ’паркан побілити’) не займається, але хочу купити для домашніх ігор, як приїде.
Копит?
Обнимашкина• 18 ноября 2022
Ответ дляЧижик Пижик
Как вариант можно попу, а не вагину. Если любитель
Ромашка_Бегемотовна• 18 ноября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
А может наоборот похвастать захочет
Не раскрытый парашют• 18 ноября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Чому всі думають, що абсолютно всі військові денно і ночно сидять в окопах по вуха в болоті?
Різні підрозділи, різні задачі, різні дислокації....і умови, звісно, різні.
тоді навіщо писати слово ’служить’? якщо немає проблем - то напиши просто ’подарунок чоловікові’ і все.
і що питати? гуглу немає? тенги купа варіантів, на ютубі багато відео з порівняннями рельєфів і тп.
Не будь КакСвета• 18 ноября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Бо він таки служить. Чи перебування в зоні бойових дій, але не безпосередньо на вогневому рубежі чи в окопі, до служби, по-Вашому, не прирівнюється?
Престидижитатор
• 18 ноября 2022
Ответ дляMs. Доброта
Купите ему лучше теплые носки и спальный мешок
Я не спрашивала что лучше) есть у него и носки и спальник и всё необходимое тоже есть
Престидижитатор
• 18 ноября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Ясно -понятно))) не сидишь в окопе =не служишь ))
Не раскрытый парашют• 18 ноября 2022
Ответ дляПрестидижитатор
служиш, але без окопних нюансів - яка тоді різниця? нащо це писати? чим відрізняєся від будь-якого іншого працівника, дружина якого закордоном з дітьми?
Є вода і можливість зберігати та стерилізувати - яка різниця тоді?