Губка Боб• 19 ноября 2022

Як зробити голубці для заморозки

Дайте рецепт для чайника, все по кроково от і до.
А ще я не ммію робити ні вареники ні сирники
Так і живемо, раніше не парилась, а тепер якось жабка давить за вареники 16-$ відвалити
КатюшаЖТ• 19 ноября 2022
То голубці чи вареники?

Заела_пластинка• 19 ноября 2022
гуглити не пробували?
автор Губка Боб • 19 ноября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
гуглити не пробували?
Можете не отруждатись
автор Губка Боб • 19 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
То голубці чи вареники?
Голубці з варениками сама розібралась
Помеха справа• 19 ноября 2022
Да как обычные голубцы, накрутить и в заморозку, потом соус и протушить. Вареники не так все просто у меня они рвутся, при варке, здесь объяснили, что надо, чтобы хорошо растаяли, а потом варить
автор Губка Боб • 19 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Вареники взагалі класно заморожувати вареними, точніше чуть підвареними
КатюшаЖТ• 19 ноября 2022
Якщо голубці,то я приварюю рис ,туди мішаю зажарку,багато моркви і цибульки. Все змішала гарненько. Велику каструлю кипячу, наполовину заповнену водою,закипіло ,кидаю капустину,вирізавши середину гострим ножем. Відділяю листочки по одному,коли змінять колір і дістаю ,вистачить 2-3 хв,щоб мякіще став листочок. Все переварила,зарізала гострі пагони з листочків,починаю матати туди фарш. На піднос складаю,але щоб не склеїлись роблю відступ,і морожу. На наступний день,дістаю, і порційно в пакетики складаю. Так пару порцій.
При варці,просто розмішую сметану з томатною пастою,сілью і перчиком . Заливаю голучики (морожені),молоком і цією заливкою. На дно кладу одного два листочка капусточки,щоб не пригоріли. І на маленькому вогні 2 години. Смакота.
автор Губка Боб • 19 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
Дуже дякую, те що потрібно було
КатюшаЖТ• 19 ноября 2022
Ответ дляГубка Боб
Дуже дякую, те що потрібно було
Зверніть увагу на рис ,його треба недоварити. Приправу ,сіль додайте у томатну пасту з сметаною,так смачніше.

жар-птица Нюра• 19 ноября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
гуглити не пробували?
Может, автора интересует проверенный рецепт
автор Губка Боб • 19 ноября 2022
Ответ дляКатюшаЖТ
Дякую
Шальная коклетка• 19 ноября 2022
1 й варіант робите звичайні голубці і заморожуєте. Потім дістали додаєте соус і готуєте.
2 й варіант готуєте голубці. Пакуєте по декілька штук і в морозиловку. Потім дістаєте в мікрохвильовку на 3 хвилини і можна їсти.
В цьому році дуже часто робила перець фарширований і голубці. М´ясо перекрутити два рази. Посолити, поперчити, додати варений рис і привялену моркву ( на сковороді привялити). Потім беремо качан капусти та вирізаємо зверху і туди виделку. Занурюємо качан у окріп. Поступово як кипить, то відділяємо листя. Ошпарювпється листя, щоб воно стало м´яке і можна було завернути. Зверху прибираємо прожилки. В інеті предлагали за день до головки покласти качан у морозильну камеру і тоді не треба ошпарювати те листя. Тепер крутимо голубці, або наповнюємо перці фаршем. Далі складаємо у каструлю чи у мультиварку та прошарки перекладаєте привяленої морквою. Зверху все можна накрити капустним листом. Заливаємо соусом - 2-3 ложки томатної пасти, пів столової ложки цукру і 1 столова ложка солі без гірки та вода. Попробуйте там щоб було все в міру. Заливаєте соусом голубці і тушити.