Kapitoshka-4fe1• 19 ноября 2022

Чули Rammstein - Sonne (Кавер українською | Grandma´s Smuzi)?

ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 19 ноября 2022
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?

Русалка на ветвях• 19 ноября 2022
А мне нравится ! Классика )
Проработник• 19 ноября 2022
Я люблю рамштайн, есть в них что то
Швабристка• 19 ноября 2022
Мені подобається
АнтиТанкист• 19 ноября 2022
Неплохо. Музыка, конечно, офигенная. Столько лет, а прямо мурашки по коже )
Cocomamzel• 19 ноября 2022
Мне очень понравилось
А вот Расмус с калуш - фигня какая-то
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ще принесла вам годного каверу українського на пісню Mutter

Jsolo• 19 ноября 2022
Не можу неупереджено, бо Рамштайн - це любов. Але начебто непоганий кавер. Пішла включу Раммів)
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Я люблю рамштайн, есть в них что то
Чоловіча сила і зміст у піснях, а також в кліпах. Бачили розбір кліпу Дойчланд? Там дядько, який гарно знає історію, кожен кадр пояснив, дуже цікаво.
Нафаня Маня• 19 ноября 2022
Сегодня услышала Golden Shower Линдеманна
Jsolo• 19 ноября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
Як може не подобатись, ось романтик від рамштайн
автор Kapitoshka-4fe1 • 19 ноября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
Мені так, суперово зробили
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Як може не подобатись, ось романтик від рамштайн https://youtu.be/bIPCVaLHZng
А шоу які! Як же я скучила за Голосіївською Криївкою і Бандерштатом, хочу на фест, а не війну
автор Kapitoshka-4fe1 • 19 ноября 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
А така пісня?
Zelenkа• 19 ноября 2022
Дякую, автор! Настрій якраз для Рамштайна!
БеллаДонна• 19 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
https://www.youtube.com/watch?v=U5HAEzEk8QM
Я не була на Рамштайн, а от на його сольному проекті була, коли він в Київ приїжджав. Там шоу не було: він кидався в зал тортами рошен і рибою. Я стояла і думала ,,тільки б не вцілив, бо зненавиджу,,
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляБеллаДонна
Де я була?
Може, хтось сприйме мене ненормальною, але я зрозуміла зміст Lindemann Till The End, який тільки на порнхабі є. Але то або ти рокер, або ні, бо таке не всім зрозуміле.
Jsolo• 19 ноября 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
А така пісня?
https://youtu.be/LIPc1cfS-oQ
Мені ще подобаються Donaukinder і Frühling in Paris. Вони не такі раскручені
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Я зараз під

Ms. Android• 19 ноября 2022
прикольно, але німецька мова така злодійська, від неї мурашки по шкірі, слов´янські мови м´які
Jsolo• 19 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Де я була?
Я не те щоб зрозуміла, просто перед дочкою було не зручно) Вона така ,,мама, а ти бачила цей кліп?,, ))
В лютому ще мали приїхати. Але ж…
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляJsolo
В лютому ще мали приїхати. Але ж…
Моя таке не слухає і не знає, що я дивилась))
Мені той епізод із книгою, яка символізувала Біблію, показав те, що хотів, мабуть, сказати Тіль. Але тут, як то кажуть, в кожного соловейка своя гілка.
Jsolo• 19 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Піду передивлюсь. Я його з початку війни тільки ось в жовтні почала знов слухати. Пару пісень з нового альбому. Такі, наче, нічого
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляJsolo
А я і забула, уявіть. Так ця моральна напруга зайняла мозок, що я і забула про Рамштайн.
Jsolo• 19 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ну так, перший час хто ж про них думав. Хоча ні, думала) ставити на них хрест. Подивимось, як вони далі себе поведуть.
Zelenkа• 19 ноября 2022
Ответ дляJsolo
Той перформанс про красную площадь іпсошники гарно перекрутили. Я тільки тепер розумію це)