АнтиТанкист• 19 ноября 2022
Неплохо. Музыка, конечно, офигенная. Столько лет, а прямо мурашки по коже )
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
Мені так, суперово зробили
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Не
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
Такое -не мой формат )
Вам нравится?
А така пісня?
БеллаДонна• 19 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
А шоу які! Як же я скучила за Голосіївською Криївкою і Бандерштатом, хочу на фест, а не війну
Я не була на Рамштайн, а от на його сольному проекті була, коли він в Київ приїжджав. Там шоу не було: він кидався в зал тортами рошен і рибою. Я стояла і думала ,,тільки б не вцілив, бо зненавиджу,,
Ответ дляБеллаДонна
Де я була?
Може, хтось сприйме мене ненормальною, але я зрозуміла зміст Lindemann Till The End, який тільки на порнхабі є. Але то або ти рокер, або ні, бо таке не всім зрозуміле.
Ms. Android• 19 ноября 2022
прикольно, але німецька мова така злодійська, від неї мурашки по шкірі, слов´янські мови м´які
Ответ дляZelenkа
Де я була?
Я не те щоб зрозуміла, просто перед дочкою було не зручно) Вона така ,,мама, а ти бачила цей кліп?,, ))
В лютому ще мали приїхати. Але ж…
Ответ дляJsolo
В лютому ще мали приїхати. Але ж…
Моя таке не слухає і не знає, що я дивилась))
Мені той епізод із книгою, яка символізувала Біблію, показав те, що хотів, мабуть, сказати Тіль. Але тут, як то кажуть, в кожного соловейка своя гілка.
Ответ дляZelenkа
Піду передивлюсь. Я його з початку війни тільки ось в жовтні почала знов слухати. Пару пісень з нового альбому. Такі, наче, нічого