Интимная• 20 ноября 2022
Кто работает по 12 часов, когда готовите и что?
ВсеПроВсехЗнаю• 20 ноября 2022
Ответ дляМарго 152
Формально він таки 8, а реально ві 12.
Ну, то Ви знаєте за що так тяжко працюєте., маю на увазі, якби не влаштовували усови, то звільнилися.
В мене був 12 годинний, я виходила з дому о 7-15, поверталася о 20-45, вижата як оимон, бо цілий день на телефоні(тех підтримка), ввечері вже не могла говорити і сприймати вдома інфу, я любила свою роботу, бо допомагала людям. Обід- одна назва,все одно дзаінки. Але по графіку то 11 годинний з 1 годинною перервою. Зараз простой підприємства... Через війну. 23.02 ще працювала, а 24.02 вже не вийшла на роботу: на підприємстві пролунали вибухи від ракет...
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Звільнитись в нікуди це верх безумства, я прийшла в компанію і почався каратнин, потім війна, влаштовує чи ні, а мушу,бо є купа обов´язків мама, дитина і т.д.
ВсеПроВсехЗнаю• 20 ноября 2022
Ответ дляМарго 152
Ну то чого скиглити, коли пів країни без роботи? не розумію такого. Не подобається, то треба звільняти місце тим кому подобатиметься ті умови праці і не мучити себе, здоров´я дорожче