Проня_Прокоповна• 21 ноября 2022
Рюкзак, носили б такий в 36 років?
Чи він більше молодіжний чи підлітковий...
Ответ дляМандолина Бу
упс. помилилась. вибачайте, Автор, у найка є такий малесенький стильний рюкзачок, я не додивилася. на Вашому фото інший, хоч і схожий.
а гляньте на текстильні типу Kanken, досить об´ємний щоб ходить з дітьми по магазинах, аккуратний, не облізе як дермантін.
Скільки коштує оригінал?
Мандолина Бу• 21 ноября 2022
Ответ дляLJA
Скільки коштує оригінал?
оригінал якої марки?
я писала автору поглянути в бік текстильних рюкзаків ´типу Кanken´.
як варіант ікеєвський оригінал ІКЕА STARTTID СТАРТІДД коштуватиме 550 грн ;)
Замыленная• 21 ноября 2022
Не носила б, справа не у віці. Мені 40, вважаю не актуальним такий і рюкзак взагалі на щодень. Коїм того, це не зручно. В ліс, похід, спортзал - так, але не такий