Лгин• 2 часа назад

Салат времён СССР "Пассажирской"-помните такой ? Готовила , рекомендую.

Гостям понравился .
Як_наготую...• 2 часа назад
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Подавали немедленно?
Ааааааа,в ютубе смотрите ссср рецепты,признавайтесь!

Грушки-яблочки• 2 часа назад
Что меня удивляет, почему это и прочие подобные хрючева называли ’салат’.
Мамин тріль• 2 часа назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Вперше чую таку назву салата. В ті часи майонез був дефіцитом, вже після розвалу совка пішла мода на майонезні салати
Дефіцит то дефіцит, але його на свята доставали. Ще ж в баночках майонезних аналізи здавали.
Алина-1240• 2 часа назад
Я его знаю в вариации печень-лук-болгарский перец-огурчики))) но ели все, теплый, вкусный
18 мнеУЖЕ• 2 часа назад
Ответ дляМамин тріль
Ну от реально, не пам´ятаю того дефіциту. Всі прості смертні носили аналізи- значить баночки були, значить майонез не такий і дефіцит вже.
Капітанша• 2 часа назад
Ответ дляГрушки-яблочки
А як би Ви назвали?
Mary_40• 2 часа назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Баночки и из под сока пюре яблочного шли и кабачковая икры
Мольфарочка• 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
Это вы какого года выпуска, простите за нескромность?
Тебе тоді ще не було не світі, дитинко)
Майонез давали на пайки, продуктові, до свят
18 мнеУЖЕ• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Кабачкова ікра в таких не була.

Капітанша• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ми з під сметани носили банки, сметана була, банки 0.2 л.
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
Я такий готую, тільки замість цибулі смажені гриби, а замість огірка корейська морква. Дуже смачно.
О, а я варю кур печень, маринованные огурцы, лук свежий белый и немного сметаны. В совке не жила, сама придумала то, что уже существовало, просто я не знала об этом
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
А что по вашему салат?
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
А як би Ви назвали?
Хоч закуска. Але, то було занадто по-буржуйському для пролетаріїв
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Був. По райцентрах, селах. Не всі жили в столиці.
Може виробників пам´ятаєте?
А хто в селах майонезу хотів?
Індики, кури, гуси, бички, сало і свинина,барани їсти було повно
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ дляЯ-ваш шанс
А что по вашему салат?
Ну, для пристойності, мало би містити відсодків хоча б 20 овочів?)
Капітанша• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
А хто в селах майонезу хотів?
Ми хотіли) З курки оселедець під шубою не виходив. Оселедця того ще треба було дістати, з бочок у нас не продавався, треба було просити хто їхав до обласного центру у справах, щоб купили івасі в банці.
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
Ну можливо ви)
Мої вміли таке готувати в печах, що майонезу не хотіли.
сою не люблю• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Чери, руколу, зерна горчицы...
Капітанша• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Ну можливо ви)
Це зовсім інше, що готується в печах. На свята ми хотіли шубу, мясний салат (це так олів´є у нас називали, а горошок теж не продавався, тому готували без горошку і побільше яєць домашніх).

Клептоманка• 1 час назад
Ту печень еще достать надо было. Я 1979 г.р.
Помню, было мне лет 7 и я пришла на ДР подружки. У нее тетя работала на мясокомбинате. А на столе и куча разной колбасы, и несколько видов мяса, котлеты, отбивные, печенка в кляре. Я просто офигела)))).
Грушки-яблочки• 1 час назад
Ответ длясою не люблю
Чери, руколу, зерна горчицы...
Мінус майонез, печінку окремо, огірок окремо. І шикарна вечеря
сою не люблю• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
По разным креманкам
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
Так я і пишу про свята
Ну можливо наша сім´я така, тим більше тітка працювала в торгівлі тому майонез не був делікатесом
Було багато інших страв
Борисфенка• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
В таких баночках продавали хрін і гірчицю, ще щось, звідти і баночки.
Майонез давали перед Новим роком у пайках на роботах.
Тому ’Олів´є’ ще називався ’совецька кутя’, бо раз на рік робили, ритуальна новорічна страва.
Закусенец• 1 час назад
помню такой салат. Но он у нас назівался ’дорожньій’
Капітанша• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Так я і пишу про свята
Було багато інших страв
Забула написати, ковбаси теж не було, тому олів´є і перейменували на м´ясний салат.
Ні грама• 1 час назад
Ответ для18 мнеУЖЕ
В этих баночках не только майо продавали.
Ваш кэп.
Дрібка щастя• 1 час назад
Ответ дляКапітанша
З ковбасою ніколи не готували, з печеним м´ясом смачно
Я-ваш шанс• 1 час назад
Ответ дляГрушки-яблочки
Так по вашему только овощные бывают салаты? Бывают фруктовые, мясные, из рыбы еще
МамОмужа• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Да ладно. А оливье, шубу, мимозу с чем делали? Был майонез, правда серый а кой, у нас его со сметаной смешивали, а то сильно ядреный был.