Фиктивная• 21 ноября 2022
Як взнати скільки є стажу?
Колись давно реєструвалась в пенсійному фонді через Приват. Це було давно. Зараз пробую зайти, не згадаю ні логін ні пароль. Як відновити?
Экспертиза• 21 ноября 2022
Немає там ніякого логіну і паролю.
Заходите через ключ електронний того ж приват і все дивитеся.
Або через Дія замовляєте довідки Ок 5 і Ок 7 і теж побачите свій стаж
Попижёновна• 21 ноября 2022
Якщо є електронний ключ, то можна подивитись в кабінеті платника податків.
Экспертиза• 21 ноября 2022
Ответ дляПопижёновна
Яким чином там і де можна стаж побачити загальний і страховий?
Попижёновна• 21 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Я Вам шлях не підкажу, це потрібно вставати до компа і дивитись, але точно можна, бо я дивилась на початку року.
с_переулочка• 21 ноября 2022
Через Приват24 генеруєте цифровий підпис та зберігаєте його (бажано на окрему флешку). Заходите на сайт Пенсійного фонду в особистий кабінет, обираєте спосіб входу через Приватбанк та обираєте місце збереження ключа. Зліва в кабінеті буде пункт ’Стаж’.
Экспертиза• 21 ноября 2022
Ответ дляПопижёновна
Не знаю де ви і що дивилися на початку року, але в електронному кабінеті таких даних не побачити з тої причини, що податкова стаж не обліковує.
І єсв адмініструє всього декілька років
Попижёновна• 21 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
І єсв адмініструє всього декілька років
Ну от нащо мені брехати?
Забагаловка• 21 ноября 2022
Ключ действителен 1 год, если прошло больше времени генерируйте новый через Приватбанк
Фиктивная
• 22 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Немає там ніякого логіну і паролю.
Дуже вдячна вам! В Дії отримала довідку, але з 2011 року. А раніше де глянути?