Куколка-мяуколка• 21 ноября 2022
Чи не мало я займаюся вивченням мови?
Займаюся три рази на день.Перша частина це вивчення нових слів,вивчення граматики та потім практика пройденої граматики.Вранці повторення граматики та нових слів для мене ефективно виходить.Вдень слухаю аудіо розмовних фраз та дивлюся відео.Ввечері працюю по пройденому відео,обговорюю це з носієм,спілкуємося по відео чи просто переписка,можу подивитися новини ще перед сном.Десь виходить 6 годин на все.Час спливає дуже швидко.Здається якось мало.Скільки часу ви пріділяли мові?
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
Ответ дляВоздух в банке
Яку мову ви вчите?
Та англійську,аж соромно що досі не добила в 30 рочків.
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Для мене це занадто багато.Не можу скільки часу вчити(((
То все я десь години дві саме нове,потім його практикую та повторюю старе,а час при перегляді відео взагалі спливає година як хвилина.
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
Ответ дляЖена сына
У мене б вже мозок закипів.
Мені подобається)
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
В четвер заняло цілий день затягнуло,почала переписку і до ночі блін.
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Автор, это вы так хвастаетесь?
Чим? Незнанням мови,ото радість.
Срочнокпсихологу• 22 ноября 2022
Ви типу вихваляєтесь?
Я теж вчу нову мову, але вдень працюю, ще діти є, тому і домашньої роботи вистачає
Курси 2 рази на тиждень
І дуже гарний прогрес
А при вашому режимі ви вже повинні С1 мати
Курси 2 рази на тиждень
І дуже гарний прогрес
Куколка-мяуколка
• 22 ноября 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви типу вихваляєтесь?
Курси 2 рази на тиждень
І дуже гарний прогрес
Курси 2 рази на тиждень
І дуже гарний прогрес
То я тільки 4 місяці,який С1)))
На паровозе• 22 ноября 2022
Пару видео на ютуб и уже супер) но я в разговорной среде и язык несложный
Форточка с диоптриями• 22 ноября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви все так вчите,слухаєте,практикуєте......Людина,яка знає погано мову цього не зможе робити,мені здається.Це тяжко.Ви цілий день виходить зайняті мовою.Можливо ви вже не можете зупинитись.....
Ля-ля-ля• 22 ноября 2022
Укладываю детей спать, открываю учебник и засыпаю на середине занятий и так всегда. А учу из газет, так быстрее: и новость и новые слова и обороты
Форточка с диоптриями• 22 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Вы знаете,сложный не сложный,это тяжело как-то определить.Вот муж разговаривает на английском почти свободно,литовский,французский тоже неплохо.Но вот польский ему не зашел сразу.Сейчас тоже говорит по польски,но прошло года 2-3.А я английский вроде бы много чего и знаю,словарный запас тоже нормальный,но у меня ступор и все.Уже даже меня как раздражает,бросила и не хочу учить вообще.Зато польский на ура,за 1.5 мес.научилась говорить
Люда Людоедова• 22 ноября 2022
А какая разница сколько вы тратите времени, если важен прогресс. Если понимаете и разговариваете, значит достаточно.
На паровозе• 22 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Я как раз о польском и говорю
но мне хорошо даются языки.я тоже говорю, но словарный запас плохой и надо глаголы подучить..а то начинаю бекать мекать , времена окончания глаголов
ЗавЛабСнаб• 22 ноября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Чим? Незнанням мови,ото радість.
Далеко не каждый в таком темпе учит)
Миллениалка• 22 ноября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
То я тільки 4 місяці,який С1)))
И какой уровень у вас за 4 месяцев занятий по 6 часов ежедневно?
Форточка с диоптриями• 22 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Я как раз о польском и говорю
Много,кто говорит,что легкий язык.Но кому-то и нет.Моя сестра,например,слышит только ш и пш.И слова,которы конкретно одинаковые с нашими.Зато английский почти С1.
На паровозе• 22 ноября 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Нужна среда...у нас няня полька, это мне очень помогает.Ну и кто работает с полякамии конечно.У меня работа с американцами, целый день только англ
Сижу_и_плачу• 22 ноября 2022
Маловато 6 часов в день это так, надо минимум 10 и каждый день плюс погружение в среду
сама себе прекрасная• 22 ноября 2022
ну і навіщо ви тут кокєтнічаєтє?
терпіти не можу такого прихованого жаління-вихваляння
Типу ви вперше на нашу планету прилетіли і не знаєте, що мову в середньому люди вчать на курсах 2р в тиждень по 1-1.5 години і максимум ще по годині-дві на тиждень тратять на домашку.
Хто має час та натхнення може дивитися щось додатково чи мати друга на розмови у мессенджерах.
А ви так типу наївно проситесь на похвальбу зі своїми 6 годин на день шо просто смішно))
Форточка с диоптриями• 22 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Не могу этот английский осилить,понять,слышать и выделять словп и все.Мы сейчас в UK.Но общаться пока что особо не с кем.Так в магазине.....Дочка вот стала учить еще французский.Я иногда вникаю и мне как-то проще он.Но все же учат и многие его знают.И я еще больше злюсь,что я тупая((((
Автор, а які результати? Говорите на цій мові? Мені он взагалі веселуха - вчу французьку і намагаюсь усюди нею користуватись, трохи працюю на англійській, при тому что, рівень англійської - А1 і взагалі не знаю свою термінології в процесі роботи. З деякими по роботі ще російською користуюсь, в родині - українська... І часто під вечір я плутаю усі ці мови... Власне навчання в мене займає три рази на тиждень по 3 години, а так самостійно - не більше 1-2 годин і то не кожний день, бо не маю часу... Вважаю, що повноцінне вивчення мови можливе при умові регулярного, щоденного вивчення мінімум по 3-4 години і постійного, систематичного використання цієї мови
english book• 22 ноября 2022
Біс його знає,мало чи багато))В мене співробітник,щоб отримати чергову посуду,вчив французьку не виходячи нікуди з дому, крім роботи.За півроку вивчив,здав іспити і отримав що хотів.
Керувала ним дівчина,яка давно живе у Франції.Висилала йому матеріал,та підшуковувала онлайн-вчителів французів.Сама теж,спілкувалася з ним виключно французькою.От такій інтенсив.Але хлопець цей надзвичайно працьовитий і здібний.Вже керує підрозділом в одній із корпорацій.