Танцепесенная• 22 ноября 2022
Чи пустять назад в Польщу, якщо поїхати на тиждень в Україну?
Я_з_Франека• 22 ноября 2022
Якщо є песель - без проблем. Якщо немає - то по біометрії і наявності днів безвіза.
Файна_зупка• 22 ноября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Якщо є песель укр, дія.пл та загранпаспорт
Танцепесенная
• 22 ноября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
а вы там оформлены?
так, маємо песель укр і закордонні паспорти
Танцепесенная
• 22 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
є песель укр
Файна_зупка• 22 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
Якщо дитині меньше 13 років дія.пл не зробите. Тому дитині для повернення потрібна буде віза!
Отвечаю всем• 22 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Де Ви таке почули? Була три тижні в Україні з дітьми, всі віком до 13 років. При поверненні до Польщі у мене перевірили Мойобиватель, дітям штампи в закордонні паспорти поставили і все. Ніяких віз.
Танцепесенная
• 22 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
дякую)
Танцепесенная
• 22 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
дякую, песель укр є, щакордонні також. Дія пл тільки на мій телефон?
Танцепесенная
• 22 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
з якого ви міста?
Файна_зупка• 22 ноября 2022
Ответ дляОтвечаю всем
Це каже юрист, та жінки якіх не пустили назад до Польщі з дітьми
Отвечаю всем• 23 ноября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Ні однієї жінки з дітьми з потяга не зняли, тільки хлопців призивного віку. І прикордонники польські казали, що для повернення необхідна дія.пл і біометрія, тому причина у тих жінок, яких не пустили, може бути й інша.
Танцепесенная
• 23 ноября 2022
Ответ дляБулку Дай
я на три ездила, смотрят обіватель на границе
з дитиною чи самі,
Булку Дай• 24 ноября 2022
Ответ дляТанцепесенная
з дитиною чи самі,
З дитиною,зуби лiкували так й затрималися