Колхозница• 22 ноября 2022
Хто знає, де знайти булочки на хот дог?
як на АЗС,сосиски вже знайшла в сільпо,а булочки саме такі де купити?
Ванна Тазиковна• 22 ноября 2022
Мені подобаються Салтівські, так і називаються Хот-дог. Беру в Фоззі
Колхозница
• 22 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Студентські булочкі чи які там - теж в сільпо
Так то не такі зовсім булочки
Уходя дверю не хлопать• 22 ноября 2022
Такие с дыркой привозят с Польши там они продаются во всех маркетах.
Колхозница
• 22 ноября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
А підкажіть які сосиски в сільпо)
Ось такі як на фото булочки шукаю
Я б сама хот дог робила булочка соуси і така сосиска і їла б поки не наїмся,а так беручи готовий хот дог на АЗС чи в кав´ярнях то переплачую дуже
Ноунэйм• 22 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Ось такі як на фото булочки шукаю
Такі в Метро завжди є. Якщо свіжих не буде, то 100% будуть заморожені ( нічим не гірше, навіть краще, зберігаються дуже довго)
Колхозница
• 22 ноября 2022
Ответ дляНоунэйм
Хоч і метро в мене на районі немає, дякую буду знати пошукаю
Грабля• 22 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Ось такі як на фото булочки шукаю
В атб завжди були, тільки інша фірма.
Колхозница
• 22 ноября 2022
Ответ дляГрабля
В атб завжди були, тільки інша фірма.
Я ніколи не бачила
пАлАвинкА• 22 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Ось такі як на фото булочки шукаю
Ну такі ж самі це тільки цієї ж фірми якщо брати. В них на сайті замовлення від 30 шт,але зате ціна 7 грн за штуку)
спробуйте з метро,не думаю,що вони гірші.
Колхозница
• 22 ноября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Дякую!
Не пью, не курю• 22 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Дякую!
Автор, идете в ближайшую кофейню кто продает хотдоги и простите у них купить упаковку булок.
Сыро_Ежка• 22 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Ось такі як на фото булочки шукаю
Купите обычные булочки для хот догов,срежьте кончик ,утрамбуйте мякоть,залейте соус и вставьте соску...
kirpichenko• 23 ноября 2022
Ответ дляКолхозница
Велмарт Велика кишеня,булки для хот-догів