Пургену мне• 22 ноября 2022
Як перестати себе у всьому звинувачувати
Чи на роботі щось комусь відповім некоректно чи поза роботою завжди потім іде аналізування своїх слів і самовінчування. Інші непаряться сказали і гордо піднята голова. Шо за дурний в мене характер
Для драки• 22 ноября 2022
Это не характер, а ваши комплексы. Вы на столько не уверены в себе, что готовы часами пережевывать каждую свою фразу
успокойте_Меня• 22 ноября 2022
Это не дурной характер, вы просто можете разложить любую ситуацию по полочкам, а когда так делаешь всегда видишь свои промахи и можно найти в чем ты виноват. Учитесь не винить себя, а делать выводы
Чудо в декрете• 22 ноября 2022
Вам потрібно перестати звертати увагу на - хто та що, може про Вас думати, в них своя голова на плечах, а у Вас своя.
Люди різні і постійно під когось підлаштовуватися просто неможливо.
В гости звали?• 22 ноября 2022
Полюбити себе, цінувати себе. Уявіть, думаючи про когось Ви віддаєте йому енергію, яку могли використати для досягнення своїх цілей. Якщо зробили щось недобре то вибачтесь і компенсуйте, якщо були збитки і все. А постійна ’думкомішалка’ вона лише забирає сили та енергію. А потім нічого не зробив, а втомився. Працюйте еад собою. Раджу курс Марини Велес ПБП, він саме про це. Пройдете і будете іншою людиною. Бажаю Вам щастя і добра.
дама_из_декрета• 22 ноября 2022
Ответ дляВ гости звали?
Ну да, сейчас бы ещё рекламу рашикам делать. Пусть заработают.