Спелый баклажан• 24 ноября 2022

Я постійно голодна

Фінанси вже взагалі не ті що раніше а я постійно хочу їсти(( що робити з собою? Я не можу закрити рот
Весь час хочеться їсти останніх два тижні(((
Вагітна бути не можу бо одна
Що робити?((( не їсти не варіант а як перехотіли їсти?
автор Спелый баклажан • 24 ноября 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Только не говорите, что пьете колу без сахара?
Ні я страшно не люблю без цукру
Багато хто каже смак той самий ага ніфіга не той самий

размахер• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Я просто залежна від цієї гидоти яку я так люблю пити((
Аатор, я з вами. Разом на той світ підем
Раз одела не бу• 24 ноября 2022
Ответ дляТаракашечка
Тоді у вас є чудова нагода схуднути. Думаю, звикните до легкого відчуття голоду
Воно навіть приємне!
автор Спелый баклажан • 24 ноября 2022
Ответ дляразмахер
Ходіть 😂😂
Мастер Класс• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Перший ваш варіант я думаю най най
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Просто я дійсно почала багато їсти шкідливого і що найгірше я постійно хочу щось смажене і шкідливе
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Сало, квашену капусту, холодець.
Та_шо_ж_таке• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Ні я страшно не люблю без цукру
Это уже лучше. Я как почитала за состав колы без сахара, от нее еще больше есть будет хотеться.
Выход тереть, не покупайте лишние продукты, не готовьте много. Я ленивая например, для себя готовить не буду, будет пустой холодильник, даже выключенный, а так если еда вкусная в доме есть, можно все время без остановки жевать
автор Спелый баклажан • 24 ноября 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Знаєте що найобідніше? Я навіть толком готувати не вмію, ну як я можу але все несмачне (((( і я і то їм, як свиня якась

Соня-сонятко• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
І фінансово то вже неможливо
Ті 20 кг ще з кращих часів наїлись
Вже таких часів нема і не буде
Значит берите себя в руки и переставайте жрать. Денег у вас на еду уже нет, вы толстая . Какая еда. Хотите есть , подходите с едой к зеркалу и напоминайте себе, что вы и так уже жирная. может сработает.
Цикавенная• 24 ноября 2022
Похододало. Я тоже есть хочу почти все время.
Лишний вес уже есть 5 кг. Это за месяц
Проня_Прокоповна• 24 ноября 2022
А як я хочу їсти. І в мене дійсно нема чого. Сьогодні зварила макарон з гуманітарки. Раніше могла собі замовити бургера, піцу, суші, зараз 0...
Я просто не їм, пью чай і всьо. Схудла.
автор Спелый баклажан • 24 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я просто не їм, пью чай і всьо. Схудла.
Я майже в такій самій ситуації, як і Ви… Тому навіть створила таку тему. Моя хороша, все минає і це мине, тримайтеся! Бажаю Вам якнайшвидше фінансового налагодження!❤️
Проня_Прокоповна• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Дякую, ви теж скоріше викарабкуйтеся! Щоб все було гарно і ситно, як раніше.
автор Спелый баклажан • 24 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Хочеться сподіватись . Дякую Вам!
ГейТуда• 24 ноября 2022
Метформин 500 попробуйте пить, вечером или с едой. Правда побочек куча, так что лучше сидеть дома
лаМпочка• 24 ноября 2022
Я також,в день на їжу можу витрати гривень 300-600
Раз одела не бу• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Перший ваш варіант я думаю най най
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Борщ з салом!
Раз одела не бу• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Якщо ви любите колу більше ніж себе,то вам і справді хана...