Задираю носа• сегодня в 12:52
Лайфхаки заморозки
Консервацію не робила і не хочу морочитись. Що можна таке заморозити з овочів (фрукти не цікавлять), щоб взимку готувати і було смачно.
Діліться, що вам подобається.
Задираю носа
• сегодня в 12:53
Ответ дляЩас ухожу
А якщо виключення світла? Я вже відмовилася від ідеї заморожувати
Я собі поставила штуку таку, на холодильник вистачить.
Статус Ква• сегодня в 12:58
Как начинается сезон перца, то морожу его. Верхушку срезаю, а сам перец ставлю один в другой, он так занимает мало места. Потом зимой его фарширую. В замороженом виде он достаточно легко отделяеться друг от друга. Набила фаршем, сложила в каструлю, залила соусом и тушу. По вкусу как свежий, вообще не чувствую что из морозилки.
Не рахую, а вважаю• сегодня в 12:58
Заморозка і консервація - це різні речі.
Квашені огірки з заморозки ніяк не вийдуть)
Домовенок Кузя• сегодня в 12:59
Ответ дляЗадираю носа
яку? дайте назву будь ласка..
бЭйбА• сегодня в 12:59
Ответ дляСтатус Ква
+1. Верхушки подрібнюю і морожу окремо - додаю в борщ, в рагу
Лукава_Кiшка• сегодня в 13:00
Ответ дляЛорка-хлорка
Світло буде ?
У нас солнечная станция на 30квт. Даже зимой хватало. По улице таких 5, не считая панелей
Статус Ква• сегодня в 13:00
Ответ длябЭйбА
Да, да. Я, ещё помидор который только начал краснеть, тоже режу и туда добавляю.
ТрамвайGirl• сегодня в 13:02
Хоча б декілька баночок огірків закрутить на олів´є, вінегрет і розсольник. Бо по іншому вам надо буде їх купляти.
Морозила помідори (терла на тертку і в одноразових стаканчиках залишала) для засмаження для борщу.
Але овочі не дуже люблять коли їх морозять.
Баба_Воля• сегодня в 13:02
Морожу:
Помідори рожеві
Помідори чері
Кабачки/баклажани кубики
Кавун кубиками
Перець кубики чи палички
Броколі
Цвітну капусту
Помідори рожеві
Помідори чері
Кабачки/баклажани кубики
Кавун кубиками
Перець кубики чи палички
Броколі
Цвітну капусту
Баба_Воля• сегодня в 13:02
Ответ дляЩас ухожу
Зарядна станція в мене тримає дуже довго
Лукава_Кiшка• сегодня в 13:07
Перец сырой (целый и кусочками) и запечённый. Баклажан запекаю (целиком или слайсы) и замораживаю. Кабачок на терку, отжать и заморозить.
Отталкиваться нужно от того, что и как вы готовите к в сезон
ТрамвайGirl• сегодня в 13:03
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тёртый кабачок как потом используете?
Помню у меня нарезанный превратился в кашу.
Лукава_Кiшка• сегодня в 13:06
Ответ дляТрамвайGirl
Тёртый кабачок как потом используете?
Вафли или рубленные котлеты с овощами. Я сажаю и морожу только цукини,,говорят , они чуть плотнее по текстуре
Мушля з Криму• сегодня в 13:07
морква терта , буряк тертий , помідор різаний на піццу , перець кружочками чи в піццу чи в рагу можна , всю зелень. Роблю зелене масло окремо з базіліком і окремо з кропом
Лукава_Кiшка• сегодня в 13:09
Ответ дляЛорка-хлорка
Світло буде ?
Если не будет, то выкину, кабачки свои -не велика потеря
Одні думки• сегодня в 13:11
Ответ дляБаба_Воля
Це якщо буде чим зарядити зарядну станцію.
Сито для думок• сегодня в 13:21
я зразу фарширую перець і морожу. в мене велика морозильна камера.
можна голубців накрутити.
Бринзолетта• 2 часа назад
Морозу всего понемногу как обычно. Не будет света, ну сварю что смогу, пожарю. Остальное выкину если что. Не мясо килограммами морожу, а вишни, кабачки, помидоры, клубнику, укроп.
Незламна• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
У меня свои овощи и фрукты. Большая морозилка. Прошлые зимы все пережило отключения. Если будет совсем гайки -выкину
Задираю носа
• 2 часа назад
Ответ дляМушля з Криму
Дякую, але думаю морква, буряк не варто заморозки, бо вони в магазині круглий рік. Думала про сезонні - або тих, що немає в продажу, або ті що по облачній ціні. Все інше дякую.
Задираю носа
• 2 часа назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
І баклажан і кабачок нормальні після? Я це все обожнюю, і всі страви з ними їм, але ж зі свіжих готувала тільки. От баклажан я запекла і заморозила, а потім в рагу наприклад воно в кашу не зробиться? А якщо цілий потім порізати на кружечки і трохи підсмажити, буде ок? А кабачок натертий - оладки можна? Присмаку ніякого не буде?
Баба_Воля• 2 часа назад
Ответ дляОдні думки
Ну в минулому році двох годин на добу вистачало :)
Великий сатирик• 2 часа назад
Ответ дляЗадираю носа
Я морожу перці чищені для фарширування.
Роблю овочеву суміш броколі і Цвітна капуста доя супів. Збиваю помідори в сік і морожу в формочках, потім перекидаю у зіппакети, це для борщу і перців
Ну і зелень порізану- укроп, петрушка, зелена цибуля.
Задираю носа
• 2 часа назад
Ответ дляВеликий сатирик
Я морожу перці чищені для фарширування.
Дякую
Великий сатирик• 2 часа назад
Ответ дляЗадираю носа
Дякую
Будь ласка. Кабачок і баклажан не раджу. Я викинула просто((
Задираю носа
• 2 часа назад
Ответ дляВеликий сатирик
Ох...Шож одні пишуть класно, інші пишуть викинули. А от капустка цвітна та броколі, якщо в духовці запікати буде ок? Чи тільки для супу воно?