Спелый баклажан• 24 ноября 2022
Я постійно голодна
Фінанси вже взагалі не ті що раніше а я постійно хочу їсти(( що робити з собою? Я не можу закрити рот
Весь час хочеться їсти останніх два тижні(((
Вагітна бути не можу бо одна
Що робити?((( не їсти не варіант а як перехотіли їсти?
Вагітна бути не можу бо одна
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляТаракашечка
Їжте, якщо немає зайвої ваги
Так є((( 20 кг
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляТаракашечка
Їжте, якщо немає зайвої ваги
І фінансово то вже неможливо
Ті 20 кг ще з кращих часів наїлись
Вже таких часів нема і не буде
Ті 20 кг ще з кращих часів наїлись
Вже таких часів нема і не буде
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Автор, я така ж. Тільки останні 20 років
Я фінансово не можу стягнути то ніяк
А зі мною щось коїться
Таракашечка• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
І фінансово то вже неможливо
Ті 20 кг ще з кращих часів наїлись
Вже таких часів нема і не буде
Ті 20 кг ще з кращих часів наїлись
Вже таких часів нема і не буде
Тоді у вас є чудова нагода схуднути. Думаю, звикните до легкого відчуття голоду
Света С Приветом• 24 ноября 2022
і в мене шось жор(( чи нерви чи що, їла дві годин тому, знов іду (((
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А я постійно щось маю як не їсти то пити
Може то вже шось нервове я не знаю(
Хомо_сапиенс• 24 ноября 2022
«Я постійно голодна» в рубриці він/вона- ви вмієте притягнути аудиторію😅
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
😂😂ну так я ж вона
І голодна))))
Просто кожен думає яа то кажуть))))) ахахахах насмішили мене)))
І голодна))))
ПодругаМужа• 24 ноября 2022
А шлунок при цьому не болить, коли відчуваєте голод ? Можливо справа не стільки в апетиті, скільки у проблемах зі здоров’ям. У мене гастрит, ерозія і я теж часто хочу їсти. Якшо не поїм - голодні болі, нудота, починається тремор рук
Хомо_сапиенс• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
😂😂ну так я ж вона
І голодна))))
Логічно))) а він хай думає про фінанси на хавку))
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляПодругаМужа
Болить якщо з’їм смажені яйця або на голодний шлунок просто вип’ю щвичайної води
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Його нема) є тільки вона - я 😂😂😂
Valechka-mk• 24 ноября 2022
1) Едите неправильно - много углеводов не очень полезных и мало белка. Потому нет насыщения.
2) Стресс заедаете сильный и нет навыка справляться без еды (но если кушать то, что хорошо насыщает, то будет намного легче)
3) При инсулинорезистентности такое наблюдается. Можно сдать анализы и проверить
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляValechka-mk
Перший ваш варіант я думаю най най
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Просто я дійсно почала багато їсти шкідливого і що найгірше я постійно хочу щось смажене і шкідливе
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Підтримуєте постійно високий рівень ’цукру’.
Що ви маєте на увазі?
ПодругаМужа• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Мені здається, спочатку потрібно перевірити здоров’я і на цукор аналіз крові здати. А потім вже вирішувати, чи лікуватись чи сідати на дієту, урізати по троху порції.
У мене теж є зайва вага. Але поки не вирішу питання зі здоров’ям - схуднути не зможу, бо це замкнуте коло
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Їсте багато разів на день, перекуси. Рівень цукру підвищується після кожного. Ви ж не інтервально харчуєтесь, правда?
Ні, коли захочу
А чому так стається тоді? Вибачте може трохи дурне питання просто може щось підкажете
А ще також я п’ю дуже багато кока коли(((не можу відмовитись роками від неї(
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Капець. Велика склянка коли - 80гр цукру.
Та моєму шлунку вже мабуть і всім органам хана
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Я просто залежна від цієї гидоти яку я так люблю пити((
Valechka-mk• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Перший ваш варіант я думаю най най
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Ну і другий теж
Третій не знаю навіть
Бургери, фрі (( що їсти внатомість?
Белок - мясо, рыба, бобовые, яйца, творог.
Если из углеводов, то каши (почитайте про наиболее полезные и сытные), овощи.
По своему опыту скажу, что, например, баночка тунца в своем соку, овощи и омлет, например, дают сытость часов на 5. Кусок мяса+овощи часа на 4 хватит. Главное до насыщения хорошего поесть.
Зато если я съем что-то типа аля мюсли или овсянку или йогурт+бутерброд, то гарантированно через часа 1.5-2 ужасно голодная.
Кстати, вредности могут составлять 20% рациона и есть их лучше после основного приема пищи - так меньше инсулин скачет и не так скоро придет голод.
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
Що печінці і підшлунковій - шанс 90%.
І то вже нічого з цим не зробити?(
Я що вже скоро на той світ піду?((
Спелый баклажан
• 24 ноября 2022
Ответ дляXue
На диво, тих, хто гроблять себе, зазвичай довбешкою не додовбеш.
Ну я б так не сказала)
Та_шо_ж_таке• 24 ноября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Только не говорите, что пьете колу без сахара?