lady_tron• 25 ноября 2022

Чи є підземний пішохідний перехід надійним укриттям?

Я живу в такому районі, де не має метро,
До нього треба їхати хвилин 10 на таксі і через міст. Що під час повітрянної тривоги також страшно. І за стільки місяців війни в укриття типу підвалів не ходили, в нашому домі-взагалі непридатний, а в сусідніх-під замком, хоча може щось і змінилось. В саму тривогу бігали 2 рази в перехід і там чекали під звуки вибухів. Перехід не надто глибокий. У зв‘язку з такими страшними обстрілами постійно думаю про те, скільки є часу, щоб десь сховатись. Чи їхати в метро, чи залишатись на місці вже. Що порадите і які думки маєте на цей рахунок? Куди ховаєтесь?
Gvenna• 25 ноября 2022
Если не прямое попадание, то должно быть ок.
double-mama• 25 ноября 2022
Укрытием от осколков- да, в случае прилета- нет,в случае уличных боев пешеходный переход тоже плохой вариант.
Да и провести зимой несколько часов в холодном переходе,вы врядли сможете.
В вашей квартире или на лестничной клетке нет места для укрытия, из 2 х сплошных капитальных стен?
Inna Medvetska• 25 ноября 2022
Ответ дляdouble-mama
Як дві стіни витримає пряме влучання ракети?
amoa• 25 ноября 2022
Ответ дляInna Medvetska
Та ніяк. То максимум від артобстрілу і то не факт що врятує. Цікаво яким теоретиком про дві стіни було вигадано.
double-mama• 25 ноября 2022
Ответ дляInna Medvetska
Прямое попадание не выдержит ничего. А вот осколки 2 стены остановят
OksAAnna• 25 ноября 2022
Ответ дляInna Medvetska
Так и переход не спасет от прямого попадания
_Alekssandra_• 25 ноября 2022
Паркинги может есть?
Я видела, что люди прячутся в переходе.
По поводу подвалов, мы ходили 25 февраля в один. Потом он был под замком. Пару недель назад смотрела, то открыли.
Aniri13• 25 ноября 2022
На лестничной клетке лучше не надо, видела много раз как именно ступеньки полностью в подъезде сыпятся
Мы сидим в коридоре, иногда даже спим)
автор lady_tron • 25 ноября 2022
Пропав інтернет. Дякую всім за роздуми і відповіді. От і я думаю, що надійне місце мабуть тільки в бункері, адресу якого я не маю, а потім метро. Бо сьогодні подивилась відео будинку в Вишгороді після обстрілу-страшне, це біль і розпач.
Inna Medvetska• 26 ноября 2022
Ответ дляOksAAnna
Так в перехід немає сенсу цілити, бо там мало людей, особливо при тривозі. А от в будинках по більше буде, що цим тварюкам і треба