tarveldy• 28 ноября 2022

Викидать чи кому потрібно?

Є три пари джинсів для вагітних, у гарному стані, але низ у всіх підрізан на зріст 164, скіні, прямі і скіні 7/8
Перешивать з них щось мені ліньки, купувала в хумані, бо шкода було грошей на нові
До штанів можу додати після пологові прокладки, шапочки, царапки і шкарпетки для немовлят, 2 чоловічки
Кастрюлька• 28 ноября 2022
В Фейсбуці є група Помощь мамам, отдам даром. Там можна віддати.
Дикая Роза• 28 ноября 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-324224-271#...
думаю, девочки заберут, а тут потеряется
автор tarveldy • 28 ноября 2022
Пишіть, як увімкнуть відповім