Ло Шарик• 28 ноября 2022
Чи можуть дати відстрочку від служби?
Таке питання. Людина за власним бажанням вступила до лав ЗСУ, на сьогодні на нулі. У його батька нещодавно стався інфаркт, як результат - інвалідність, не ходить, сам жити не може і потребує постійного догляду. По закону чоловіки, які здійснюють догляд за батьком інвалідом мають відстрочку від мобілізації. А якщо людина вже служить?
Приму в дар• 28 ноября 2022
Думаю треба передавати йому фото діагноза,офіційно що є і там питає.Ну взнавати в будь якому випадку треба.
Жабры жабы• 28 ноября 2022
Так, можуть. Знайомий так за матір´ю-інвалідом повернувся доглядати. Він пішов з перших днів, правда на нулі не був, на бульбо-кордоні його тримали. А коли з матір´ю стало зовсім погано, то повернувся додому.
Ло Шарик
• 28 ноября 2022
Ответ дляЖабры жабы
Будь ласка, напишіть, якщо можете дізнатися. Як це зробити?
Ми не знаємо, чи захоче ще військовий повертатися. Але так склалися обставини, що потрібно. Але чи можливо...Не хочеться затівати це все, якщо це неможливо ....
Жабры жабы• 28 ноября 2022
Ответ дляЛо Шарик
Ні, дізнатися не можу, вибачте. Ми близько не спілкуємося. Це людина, з якою перетиналися по колишній роботі. Просто через спільних знайомих спочатку дізналася, що він пішов добровільно з перших днів. А потім, що повернувся доглядати матір.
Ло Шарик
• 28 ноября 2022
Ответ дляЖабры жабы
Добре, і на тому дякую.
Скоріш за все, з цим питанням потрібно до адвоката.