Творю чудеса• 29 ноября 2022
НБУ презентував можливий дизайн, характеристики та сфери використання е-гривні
Зачем?
Розглядають, що українські цифрові гроші використовуватимуться:
для здійснення цільових соціальних виплат, зниження державних видатків на адміністрування та контроль цільового використання коштів;
у сфері, пов’язаній з обігом віртуальних активів (наприклад, для обміну, забезпечення випуску та інших операцій з віртуальними активами);
для забезпечення можливості здійснення транскордонних платежів.
Е-гривня має ефективно виконувати всі функції грошей, доповнюючи готівкову та безготівкову форми гривні. Її використання повинно бути зручним та доступним для населення, бізнесу, держорганів тощо.
Творю чудеса
• 29 ноября 2022
На пам’ять предсказание было здесь, что все перейдет в цифровое поле и деньги тоже.
Мотористка• 29 ноября 2022
Ответ дляТворю чудеса
Сейчас похоже наоборот наличка в ходу.
Зы но да везде по странам не только у нас контроль за деньгами усиливается
Шкура Шуры• 29 ноября 2022
Ответ дляТворю чудеса
Главное, чтобы на все эти развлечения были электричество и интернет.