В онлайн-підтримку Приват написала, але відповіді немає кілька годин. Тому спитаю тут, може в когось таке було.
Є карта юніора, прив´язана до моєї, бачу її в гаманці, в активних картах, але коли хочу поповнити - немає такої в переліку, коли копіюю номер і хочу поповнити теж не підтягує таку карту.
у мене тільки один варіант пояснення - строк дії карти до 09.22, але ж в період ВС наче ж строки не діють.
Кракадэ• 29 ноября 2022
Ответ дляМрія
спробувала, але ні - вона відображена(( ’погралася’, поворушила її - поставила галочку, прибрала і все так само.
Поняла. Тогда только оператор