psv142• 29 ноября 2022

Доки на кота, для виїзду в Данію

Підскажіть будьласка, надумали їхати в Данію, є подруга, яка давно кличе туди, є робота там, для нас. Але прийшло неочікуване щастя, нам привезли нашого кота з окупації, це окрема радість, якою не можу не поділитися. Хотілося б зробити документи на нього, для вивозу закордон, але бачу в інеті, що треба три місяці чекати, щоб прививка від сказу подіяла. Взагалі заплуталась трохи. Підскажіть, з чого почати? І чи є якісь винятки зараз, щоб можна було виїхати з котом, не чекаючи 3 місяці? Дякую всім за відповідь.
I-va• 29 ноября 2022
Чип, прививка, паспорт, через месяц после прививки титры на бешенства. Ещё через три месяца можно ехать. Перед выездом форма Ф-1. Это если очень правильно и официально.
автор psv142 • 29 ноября 2022
Ответ дляI-va
Дякую
I-va• 29 ноября 2022
Ответ дляpsv142
Дякую
Да не за что) Чип, прививка и паспорт можно сделать за одно посещение клиники. Но паспорт выписывают только в государственной клинике. И титры делаются не быстро.
zosya1973• 29 ноября 2022
Насколько я знаю, на Польской границе требуется только паспорт международного образца, чип и прививки. Титры не нужны. Я в сентябре автобусом кота везла в Германию через Польшу. Про документы спросили, но даже не посмотрели. Если вы собираетесь самолетом добираться, то это уже другая история.