Хотели заморозить хохлов, а замерзните сами. Между прочим в Перми -11
Конфет04ка• 30 ноября 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
К сожалению, да..Как бы наши достали до Перми?...но логики у кацапов нет
Та никак. Причина бытовая, ремонт кровли.
Ответ дляНамСвоюРобити
Дооо, а як ми зараз почнемо строчити співчуваючі пости, то відразу ж передумають бомбити.
Більше того, виведуть війська, заплатять репарації і нарешті від...ться.
Це взагалі на голову не натягується, що деякі пишуть, на нас напали, вбивають, знищують фізично уже 9 місяців, а ми погані, бо не співчуваємо ворогу