Доктор Хаос• 30 ноября 2022
Петиція про блокування, підтримайте
Петиція проти масового блокування податкових накладних.
Шановні колеги, будь ласка, приєднуйтесь, бо то вже дуже дістало!!! Можливо хоч так звернути увагу(
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так тему створили в розділі Бухгалтерія, аудит, податки... У мене на фірмі про блокування менеджери знають, і кошторисники і секретар. Можливо ваш роботодавець неплатник ПДВ, ФОП наприклад.
ПП 200 чол працівників
Доктор Хаос
• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Добавлю, що розблокування ПН це і не зовсім проблеми бухгалтера, бо бухгалтер свою роботу зробив відправив ПН на реєстрацію...
Але чомусь саме ми цим і займаємось(
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Платник пдв на заг підставах.
Просто в нас кожен відділ звймається своєю справою. Бухів 10 чол, аудитор, 2 юриста, фін дир-хай думають, мені воно треба?
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Почали блокувати сумлінних платників. Підприємству більше 20 років. До минулого місяця жодного блокування, а зараз 70% податкових заблокували. Жах.
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Платник пдв на заг підставах.
Але ви ж сама зайшла в цю тему і почали писати, хто вас щось змушує? Прохання було до колег.
Доктор Хаос
• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Платник пдв на заг підставах.
Так, по суті вас це не стосується на підприємстві, але якщо вам не важко проголосуйте)
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А чія? Так держава бореться за створення нових робочих місць? Нова професі - Спеціаліст з доведення невинуватості і підтвердження очевидності
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так отож бо й воно, що автор коротко не написала зміст петиціі і зміст питання, прохання
Аа то лише бухи можуть підписувати? Треба ж. Ну так ви слона не продасте
Доктор Хаос
• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Кошмар, мені знайома подзвонила, у неї ФОП, там об´єми мінімальні, і того блокувати почали. Я ще не бачила щоб фопів чіпали(
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Так, вже є вакансії- спеціаліст по розблокуванню ПН((
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Не важко, але вище сказали не сунути менеджерам носа у бух питання, колеги онли.
Доктор Хаос
• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
На минулій роботі була людина окрема, яка займалася тільки цим. Мається на увазі що в нас якби вже є основні обов´язки, але до них ще й розблокування додаєтьмя, що займає дуже багато часу( А без електрики взагалі неможливо
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Ви сама написали, що у вас куча штату.... і воно вам не треба.
Доктор Хаос
• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Не ображайтесь, це дуже болюче питання для бухгалтера, того ми такі і злі. Як тільки блокувати перестануть ми одразу подобрішаємо,
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Шось ви дивний бух шо 2+2 не склали. Ну то добре, може дійсно логіка і бух це різне..
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ага, так може бюджет і відшкодовуватиме витрати на залучення такого спеца, бо світла годинами нема, роботи майже нема, переплачуємо ПДВ, бо ПК заблокований. Від завтра переводимо людей на неповний робочий день. Що ще робити як не документи копіювати в потрібному форматі? Тільки ж давайте не забувати що ця робота абсолютно безглузда. Навіщо створювати проблему, щоб потім вирішувати? А ми останнім часом тільки цим і займаємось - то жінок мобілізуємо, то ковід боремо, головне що продуктивно! І робота проводиться і гроші платників податків освоюються)
Файна_зупка• 30 ноября 2022
Так Ермак предатель, но крепко сидит, вьелся. Все знают это, но не знают что делать с этим.
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Я розумію! Знаю, що таке є у багатьох, в кого блокувань багато, але давайте в корінь дивитись... Навіщо це бізнесу? Це його проблема? Є підозра у падаткової по шахрайству - блокуйте, в певний час не довели що операція сумнівна, автоматом розблоковуйте. Чому бізнес повинен доводити очевидні речі? Де логіка? Де верховенство права?
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Логіка в тому що мені на моєму робочому місці нема діла до цієї проблеми, бо є купа людей які цим займаються.
Але я могла б підписати петицію на прохання автора.
І це ягоди з різного поля, а ви їх змішуєте в 1 компот. Ой, боюся ви не зрозумієие цмх переносних значень. Не переймайтесь.
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Якщо в результаті певних дій чи бездіяльності страждає підприємство, його фінанси, то це справа, що стосується кожного, на мій погляд.
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
В нас чітко відбудована вертикаль та горизонталь. Кожен відділ відповідає за свій шмат роботи і не влаштовується балаган між відділами.
Але ви знову замішуєтете мою проф діяльність і моє конкретне підприємство з форумним життям.
Сыро_Ежка• 30 ноября 2022
Як завжди тема стала балаганом, цікаво нащо? Якщо тебе це не цікавить що тут робити
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Я про інше. Підпис цієї петиції як на мене, це швидше про свободу і конституційні права, про здоровий глузд і справедливість.
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляСлепок стопы
Я теж за це.
Але ви даремно тих хто не в курсі цієї теми називаєте мамками і випроводжуєте ,, варити борщ,, чи то авторка була, лінь шукати. Адже мамки та домогосподарки теж можуть бути корисними
Муууумие• 30 ноября 2022
Ніхто та ніколи не відмінить блокування. Хіба що налаштують нормальну роботу смкор, але це не точно. Скажу більше, зовсім відміняти блокування не можна
Melon-20c3• 01 декабря 2022
Cижу в этой группе ’Останний капіталіст’ Может там еще сбросьте.
они тоже собирают подписи, на похожую ’тему’
Есть еще группа ’Ціна держави’
Загалом, дякуємо блогеру Слідану за підняту тему прогресивного податку, дискусію і мінімум +400 підписів до петиції
Йдем рівно, чітко. Скоро ще притопимо друзями і буде повний збір
Підписати, аби система не дивилась на підприємців, як на злочинців, тут:
І так, скоро ми з нашими друзями з Ціна Держави піднімемо більш практичні речі для кращих умов економічної активності в Україні
@OstanniyCapitalist
Есть еще группа ’Ціна держави’
@OstanniyCapitalist
Слепок стопы• 01 декабря 2022
Ответ дляMelon-20c3
Есть еще группа ’Ціна держави’
@OstanniyCapitalist
Есть еще группа ’Ціна держави’
@OstanniyCapitalist
Дякую за посилання, згідна, сьогодні додамо підписів) бо болить за бізнес за державу
Ужгород• 02 декабря 2022
Ответ дляСлепок стопы
Там де i повністю офіційні зарплати