Покращена• 01 декабря 2022
Дитині 11 міс з’явився атопічний дерматит. Чим лікувати?
Мажемо 5 разів на день атодерму від біодерма. Ефекту нуль, тільки з’являються нові зони((( чим його прибрати?((
Чучело сосны• 02 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Ні, таке поки не даю
Спробую прибрати, дякую
Але я ще яйця даю, цитруси, бобові… може і їх також не можеа(
Спробую прибрати, дякую
У моего сына была аллергия на цитрусовые и какао.
Покращена
• 02 декабря 2022
Ответ дляТумба-юмба
Звичайно не можна такій маленькій дитині все перечислене. Ще недозрівша підшлункова для такої їжі. Яйце теж алерген, спробуйте перепелині обережно.
А що тоді давати? М’ясо любить ість, а крім м’яса ці алергени і все. Каші не любить (
Тумба-юмба• 02 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Овочі давати. Ви з чого прикорм ввели? Суп з овочами і м‘ясом або просто овочевий. Але в 11 місяців багато білка теж не можна, особливо якщо у дитини є реакція.
Почитайте що можна давати в такому віці. Явно не цитрусові з яйцями. Тому і є висипання через неправильний раціон. У такої маленької дитини ще недостатньо ферментів для перетравлювання таких важких продуктів.
Покращена
• 02 декабря 2022
Ответ дляТумба-юмба
Читала, навпаки пишуть яйця, молоко, цитрусові(
Починали з кабачка і вже був дерматит до прикорму( просто зараз більшим став
Тумба-юмба• 02 декабря 2022
Ответ дляПокращена
Не знаю де ви читали, але це алергени і якщо реакція була на кабачок, то яйця і цитрусові тим паче. На цитрусові і у багатьох дорослих алергія є. Це я вам, як мама сильного алергіка кажу. Ще й чоловік алергік виявився. Багато дуже пройдено етапів. Зелені та білі овочі є ваш перший прикорм, каші, м‘ясо не жирне.