Материнка• 02 декабря 2022

З чого ви взяли, що наступні покоління українців будуть жити краще за попередні?

Часто чую - як так, 2022 рік і раптом війна? Та ще й у нас! Ну в сенсі? А ви історію в школі не вчили? Там війна на війні війною поганяє. Вся історія України це якась зона підвищеної турбулентності. Ми географічно розташовані так, що тут постійно буде якась двіжня. Росіяни, поляки, турки.. на нашу долю випав період війни з Росією, пройде ще років 100 буде якась двіжня з поляками чи турками. Так було, є і буде. Люди не стають кращими, кращим стає тільки наш побут, розваги, харчування. А стосунки між людьми і державами залишаються на тому ж рівні.
Sanechko• 02 декабря 2022
Ми просрали прекрасну вільну Україну...Жити краще не будемо. Просто буде більше обмежень за ту ж мінімалку

Sanechko• 02 декабря 2022
Гроші з неба не падають. Ні в США ні в ЄС. Як думали деякі
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Буде процвітати, якщо всіх (взагалі всіх) хто має відношення до влади вислати з країни у вічну мерзлоту, а сюди запустити аутсорс. Але ж це по суті та ж сама окупація... Хоч і з благою метою
Ой, не треба вірити в чарівний аутсорс. На нашому заводів керував один час чех, крав ще більше наших, тож не думайте, що чужі будуть високоінтелектуальні, духовні та свідомі. А мамин завод, як перейшов до рук рлсійських власників був закритий за 5 років, вирізали обладнання, вивезли, а шо лишилось, то га металобрухт пішло. Хазяйнувати краще нам, немає чарівної палички, треба самим рішення приймати і сиежити, щоб не крали як не в собі.
Len_to4ka• 02 декабря 2022
Я не зрозуміла , шо автор хоче?
Шось пропонує чи як?
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Ми навіть в мирний час до війни майже нічого не будували, користувались спадщиною совка. Будівництво те що було і є - приватне, не державне.
Ой, ну що це за нічого не будували. Звідки взялись нові елеватори, ферми, нові мікрорайони, нові заводи. Старі заводи апгрейдели, тому що нові технології зменшують собівартість продукції.
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Бляха, які ферми

Металургійні заводи. Мости. Каналізаційні колектори. Станції та гілки метро. Електростанції...

Ферми
Металургійні заводи модернізували, деякі нові побудували як Істіл, Нижньодніпровмткий трубопрокатний, із останніх мостів у Запоріжжі нарешті добудували. Ось що будували за роки незалежності, але ж тут всім подобається, що все було поьудовано в совку і нам все це подарували за рахунок мільйонів закатованих, загиблих від голоду, війн, репрессій. Такий собі подарунок, думаю, що ми б краще змогли б розвинути свою державу. https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Хронологія_великих...
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляСланочка
Ні. Міст який будували 18 років.
Який вже був критично важен. Це ні. Дороги не будуються в місті, во двори не заїхать. Так що ні, це така капля в морі що нема про що говорить.
Так цікаво як ви мені доказуєте як процвітає моє місто…
В нас проблеми доріг у подвір´ї вирішують мешканці цього двору, збираються гроші в осбб і роблять, а не чекають, совкові часи пройшли. Прибудункова територія і дорога відноситься до будинку.
Filomena• 02 декабря 2022
Ответ дляМатеринка
Це дискусія. Люди висловлюють свої думки. Вгамуйтеся. Форуми для того і існують.
Ну то вам в Німеччині як? Норм?
Чому ви нам шансу не лишаєте?

Мої діти точно будуть жити краще. Тому, що вони діти нації, що не впала на коліна! Що як той фенікс кожен раз піднімається майже з попелу.
Вони знатимуть, що потрібно дружити, гуртуватися, вміти бути вдячними і протягувати руку допомоги. І ще багато чого, що допоможе їм.
А це чи не найкращий досвід у житті!
I_am_Ukrainian• 02 декабря 2022
Ну при чем тут отношения между странами ? У нас кто-то спрашивал нападать на нас или нет ? И отношения таки стают лучше. Украина почти вся сейчас сплотилась как никогда кроме тех, у кого вата в голове. И за Западную если кто-то плохое напишет, то я тоже буду спорить (я из Киева). Мы там жили и муж работал долго и говорил на русском. Ему никто и слова не сказал. Один из лучших друзей у него из Франковска. Тот общается на украинском, муж на русском. Дружат ! Что за стереотипы вообще ? Украина дружна как никогда. Но противник силён. На нашу долю выпало сложнейшее испытание. Но мы не как Афганистан и прочие религиозные страны, у тех действительно войны пожизненно.

Irina-5d24• 02 декабря 2022
Ответ дляЕленка14
Ще раз, подивіться значення слова ’нічого.’
Вам так хочется доказать, что хоть что-то было хорошего у Украины, что вы за уши притягиваете любые факты и манипулируете изо всех сил. Но это правду не изменит. Упс
Irina-5d24• 02 декабря 2022
Ответ дляI_am_Ukrainian
Да, очень дружна. Особенно это на форуме заметно, ну и раньше дружна была... ага. Эти розовые сопли оставьте для детей, растить их в патриотизме. Отличное оправдание почему родители их не увезли от войны. Можно даже более патетичней. Практикуйтесь
Seehund• 02 декабря 2022
Ну какая лучшая жизнь ближайшие лет 30. Все рушит русня. На восстановление нужно много денег. Откуда их брать?
Filomena• 02 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Як же ви бідненька вижили в Україні? Це ж якби не війна, то так би й мучилися?
Сланочка• 02 декабря 2022
Ответ дляlekon-lekon
В нас такого немає. Зарплати не дозволяють.
В якому це місті?
I_am_Ukrainian• 02 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Да, дружна ! На советчице всегда ругались, и ? И не спорьте. У кого есть возможность, те временно уехали, чтоб не ныть и не писать дурь. Не мешайте нашим ЗСУ отвоевать наши границы, кому сложно выдержать, тот уезжает, как я. Но не пишет и не говорит что-то вроде «Украине конец». Ну и если быть совсем циничной, то прикиньте плюсы нашей медицины, услуг. Европе до нас далеко в плане комфорта. И этот факт уже многие признали.
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляСланочка
В якому це місті?
М.Кривий Ріг. Є якісь програми міста по фінансуванні плитки, а осбб вже встановлює. Є двори, де все круто, але то все від шустрості годови осбб залежить. Ми вже років 5 в осбб, є свої нюанси, але полагодили підвали, поміняли труби, зробили технічний етаж, частково кришу ремонтуєм. Подарували 5 лавок, от ще залишається дорога в 1 місці, бо за часів совка були ями, які ніхто не ремонтував. Зробили ще ремонти на 1 поверхах, прибирання в під´їзді, чисто, гарно.
Я знаю, що в Харкові в кожному дворі є сучасний дитячий майданчик, у нас такого немає. Років 2 назад поміняли вікна у під´їзді, встановили додаткові двері по якійся держпрограмі дофінансування держави.
Бессмертный пони• 02 декабря 2022
Ответ дляМатеринка
Я вважаю що це як життя і смерть. Мир і війна взаємопов‘язані. Зараз війна, через 40-60-100 років знову буде війна. Це закономірно. Так завжди було. Заідки взялась ця аксіома, що в 21 столітті війна в Європі неможлива? Звідки ця думка, що ми не такі як наші предки? Змінюється тільки наш побут, медицина, харчування. А от все інше іде по колу. Я так це бачу. І це хотіла сказати.
Свиснуто у автора Олександр раф

Кацапурія - окраїна Європи!

!Це факт. УКраїна - Цетр Европи також факт . Побажання всім сусідам зі сходу: Хохлы бувають тілько розумні. Ми їмо сало. Догадайся хто? Никогда не воюйте с Украиной! Мы страна с безупречной военной стратегией, гибкой тактикой и непобедимой армией. Мы просто очень скромные, нам не нужно гордиться будущими победами, мы сами про себя все знаем и смотрим на соседей бряцающих оружием и все время кого-то там побеждающих как на недоразвитых.
Мы помним про 4! Украинских фронта, что каждый третий Герой Советского Союза был украинец, мы единственные кто, продолжал вести боевые действия спустя 10 лет!!! после окончания Второй Мировой на своей территории. Мы герои, все, без исключения и мы об этом знаем. Нет, мы не ненавидим своих врагов, мы их презираем, это наша сила, наш дух, мы настолько вольная и свободолюбивая нация, что разоружаем континенты своим пацифизмом и вооружаем врагов своим пофигизмом и полным пренебрежением к их доблестям и оружию. Мы всегда знаем что победим, дойдем куда угодно, на Мальту, Берлин, Вену — нами движет сила освободителей, а не завоевателей. Мы откровенно презираем все империи, но безудержно любим все Республики.
Никогда не пытайтесь нас завоевать, у нас такой опыт партизанской борьбы и подполья, что это будет последняя ваша страна которую вы оккупировали. На этом погорели Австро-Венгерская, Российская и Советская империя. Мы разлагаем изнутри порядок и сеем хаос. Это на генетическом уровня, память предков. Мы по духу воины, по роду и по призванию. Мы можем месяцами танцевать на Майдане, откровенно издеваться над Беркутом, доводить его до белого каления, 15 минут на разгон Майдана превращается в месяцы. Только у нас Герои могут с деревянными щитами и палками идти на вооруженный спецназ. Мы вселяем леденящий ужас в своих врагов, мы парализуем их страхом, сковываем их трепетом и заставляем бежать. Мы редко добиваем врагов, мы можем подойти к Москве — а потом передумать ее поджигать, поскольку нам становится неинтересно, победив врага полностью, мы теряем свой боевой дух, свое глобальное позиционирование, свою справедливую миссию.
Мы очень точно идентифицируем внутреннего врага по страусиным туфлям — а внешнего по имперским замашкам. Мы пуп Земли, ее Центр.
Мир крутится вокруг нас. Мы можем устроить глобальную заварушку, только из-за того, что нам не понравилась Йолка. У нас безупречная стратегия, мы можем годами притворяться безобидными селюками, прекрасно зная, что в один прекрасный момент тихо пустим слюнку в балаклаву, мирно засыпая на итальянской мебели в Хонке.
Мы универсальны, полилингвистичны, разобщены, разбросаны по свету, индивидуальны, мы каждый сам по себе уже боевой отряд — и в этом наша Сила. Только у нас могут бандеровцы охранять синагоги, евреи создавать сотни самообороны, русские быть украинскими националистами, а крымские татары скандировать «Крим — це Україна!».
Мы мягкая сила, жидкие как вода, легкие как воздух и невидимые как Дух. Наши враги всегда в нас ошибаются, друзья нас чувствуют и понимают.
Никогда не воюйте с Украиной, как только вы подумали как нас завоевать, мы уже думаем, де у вас будуть краще рости огірки. Нічого особистого, просто ми такі є. Слава Україні !!!
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ дляlekon-lekon
Всё вищеперклічене - це приватне будівництво. На кошти інвесторів або власників бізнесу. Що побудувала за роки незалежності держава? Навіть станції метро в Києві та автобани з´явилися під Евро 2012. Якщо б не воно - і того б не мали
Сланочка• 02 декабря 2022
Ответ дляlekon-lekon
Так, знаю таке. В нас де Осбб теж одразу видно. І вікна і труби замінюють. Але це не всюди. Там де немає Осбб то страшне

Peko_Sveta• 02 декабря 2022
По всему миру проблемы - многие страны живут в войне годами , в некоторых - сумасшедшинка катаклизмы ( цунами, вулканы, пожары , землетрясения , голод в Африке), финансовые кризисы, эпидемии .И что?Стабильности нет нигде и никогда, такое время.
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
А навіщо заводи будувати державі? Всюди рулить частний капітал, держава повинна створити умови для цього. Вам треба ознайомитись скільки на заході, в СШа будує держава, будете здивовані.
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ дляlekon-lekon
Мости теж частні? Метро? Каналізація? Ви в курсі взагалі, що каналізаційна система Києва знаходиться в аварійному стані, зокрема станція аерації в Бортничах?
lekon-lekon• 02 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Заспокойтесь. Мост в Запоріжжі особисто бачила добудований. В нашому місті побудували швидкисний трамвай, років 10 як ще добудували, потім льодову арену, зробили реконструкції 3 парків, у нас майданчик на районі побудували бомба з 90 лавками, де відпочивають всі мешканці району. Недавно проїзжала по аварійним мостам, то їх відремонтували, це круто. А ще в минулому році їхала по відремонтованій Миколаївській трасі. Ви де живете, що у вас все погано? Чи ви просто тільке погане бачите?
Подруга жизни• 02 декабря 2022
Будут следующие поколения украинцев жить гораздо лучше чем сейчас. Если не лезть куда не надо.
История развивается по спирали. Был подъём Киевской Руси в 8-10-м веках, был спад в конце средневековья, по идее скоро должен начаться подъём в 21-м веке.
Но мы же лезем куда не надо. Мы, украинцы, чистые душой и должны друг другу - добрым людям - помогать.
Мне сильно не нравится то, что сейчас пропагандируется магия, но многим девочкам не объясняют как правильно это делать (откуп, защита, перекид последствий и т.д. и т.п.).
Чего стоит песня ’Враже’, чего стоят пожелания болезни Путину - для тех, кто не талантлив и не смог сделать ничего - не стоят ничего, но среди нас бывают и талантливые люди. Для тех, кто смог что-то сделать и с умом смог от себя отвести - то тоже ничего, а вот те кто делали и не знали - грозит в лучшем случае болезнями для себя, если не для детей в роду. Нельзя никому ничего плохого желать - оно всё обратно может вернуться. Я лично не желаю Путину ничего плохого - а желаю как можно быстрее попасть в чистилище после визита к апостолу Петру (на том свете), и чтобы Петр как можно быстрее ему помог очиститься.
Всё, что мы желаем, может сбываться. И платить за это можем не только мы, а и последующие поколения.
Я остаюсь в Украине и не хочу уезжать, я люблю нашу страну. Но понимаю, что сейчас слишком много ’желающих’ - и расплачиваться за это будут их дети, с которыми я рядом буду жить...
Мне бы так хотелось чтобы у нас была страна людей, желающих друг другу только самого хорошего...
Будет расцвет Украины. Если только в магию не умеючи не лезть, чтобы не прилетела обратка.
Massaraksh• 02 декабря 2022
Ответ дляlekon-lekon
Київ. Батьки в Запоріжжі.
Coffee is Love• 02 декабря 2022
Все реально. Мати гарне озброєння, щоб інші країни боялися зв´язуватися, розвивати державу, щоб звідси ніхто не хотів виїхати - і вуаля, питання вирішено.
В нас дійсно дуже перспективна країна, яка має виходи у будь яких напрямах і яка може заробляти навіть за рахунок власної географії - просто треба самім нарешті зайнятися усим цим, а не шукати серед президентів чаклунів, які зацікавлені у нашому збагачеченні більше, ніж ми самі.
Не буде такого ніколи - поки не візьмемо усе під власний контроль і відповідальність, нас так і будуть обкрадати та використовувати.
Nat-li• 02 декабря 2022
Мне так нравятся эти темы из-за бугра, как все у нас будет плохо... Это, чтоб лишний раз убедить себя в правильности отъезда? Не переживайте вы там так сильно, все у нас в Украине будет зашибись!!!
автор Материнка • 03 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Тим хто виїхав не треба себе ні в чому переконувати. Це не білет в один кінець. Вхід вільний, як то кажуть.

Тема ця не про те. А взагалі про усвідомлення, що війна на нашій території це не щось унікальне і як таке може бути. Може. Періодично будуть війни. Наше покоління жило і думало, що це нереально. Хоча мабуть декілька століть назад українці так не думали і завжди були морально готові до війни.
Irina-5d24• 03 декабря 2022
Ответ дляFilomena
Отак і жила. Ні, раніше виїхала. За рік.
Irina-5d24• 03 декабря 2022
Ответ дляI_am_Ukrainian
Ну я никогда не говорила, что Украине конец. Совсем даже не конец, но и процветания как вы себе фантазируете, не будет. Не мешаю я ЗСУ воевать, а помогаю. Все б так за страну бились как они. Про ´дружны’ сочинение из страны розовых пони. А насчет Европе далеко в плане комфорта - вообще цирк. Но вам так удобно утешаться, так что утешайтесь. Признали это те кто никак в Европе не смог пристроиться. Им легче так себя успокаивать.