Ло Шарик• 02 декабря 2022
США, как встречают украинцев?
Часто сейчас слышу что многие уезжают в США. Но не пойму как? Кто оплачивает перелеты, а съем жилья? я посмотрела самая дешевая квартира 3000-4000 долл в месяц. Или есть сейчас какие-то социальные программы для украинцев? Выделяют ли жилье бесплатное, какое пособие платят? Есть ли льготы на перелет?
Рассматриваю все варианты, но информации мало.
Самое удивительное что выезжают все с мужьями, не 3 детей, не инвалидность или для США какие-то исключения?
Весёлая морковка• 02 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Просто вы говорите, что их не выпускают, а в её профиле видно, что они с мужем ездят на соревнования. Профиль я скинула вторым сообщением.
Їх випускають з поверненням, тут тема про еміграцію
Молчунья• 02 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
Та можна, але це реально зеінцями, в Україну дорога закрита. Хз чи це варіант, на міжнародні змагання скоріш за все теж бо там прийдеться міняти асоціацію і тд
Та прям закрыта) после войны будут всех уговаривать вернуться и прощать всех бегунов. Вот посмотрите…
Весёлая морковка• 02 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Ой, дай Бог щоб це « після війни» швидше настало, а там вже і я сама всіх пробачу, крім москалів звичайно
А я с косою• 02 декабря 2022
1. Кажуть виїзд за кордон чоловіків коштує від 5-15000 тис долларів. СУРКІІс онука вивіз ви не знали? А скільки мажорів у Відні, Варшаві, Монако тусуються на українських номерах… плюс по студентським один час випускали, плюс по лівим інвалідським… нажаль. Корупція при зеленій владі менше не стала, якщо не сказати більше…2. Житло - однушка в нормальному місті від 1900.00. Винаймати в якомусь селі нема змісту. Там дешевша оренда, але немає роботи. 3. Зараз діє програма U4U, , шукаєте спонсора на сайтах, який погодиться заповнити документи, інколи допомагають церкви, особливо сім’ям з дітьми. 4. Інколи спонсор надає якусь підтримку - тимчасове житло. Це вже як домовитесь і я пощастить, деякі спонсори тільки заповнюють документи. Далі ваші проблеми.5. Проблема зняти житло. Всі орендодавці вимагають - кредитну історію або косанера. Косайнера знайти складно, тільки за наявності якихось близьких друзів чи родичів. 6. Держава може надати продуктові картки, мдстрахування, інколи невелику фінансову допомогу але на оренду цього не вистачить. І це залежить ще від штату. 7. Треба іхати або з достатнім запасом грошей, або шукати спонсора який надасть фінансову підтримку поки ви вивчете мову і станете на ноги. 8. Курси мовні є безоштовні - в едалт скул. 9. Знайомі одесити переїхали - проїдають продану в Одесі кіартиру, ходять на курси, поки не працюють. 9. Працювати можна після отримання дозволу, треба заповнити спеціальну форму - дозвіл зараз дають досить шіидко. 10. Що б жити в США нормально - треба пахати як папа карло. Долари на деревах не ростуть. Краше іхати якщо є хоча б базова англійська - буде легше. 11. Безкоштовне житло трапляється але дуже дуже рідко, на нього як правило черга. 12. В США важливо жити в нормальному і безпечному районі. Ціна оренди в таких відсотків на 15-20 більша, але воно того варте, особливо якщо іхати з дітьми. Плюс цієї країни я бачу в тому, що це країна емігрантів, відносна легкість мови, роботи достатньо.
Ло Шарик
• 02 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Ого,дякую за інформацію
ЯНаПэПэ• 02 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Без прописки на оккупированной нельзя было. Сына завернули летом ещё. Пытался неделю на разных сменах и через разных перевозчиков.Ему на учебу нужно было в августе. Поступил в Канаду. Честно и законно. С Киевской пропиской никак не вышло.
А куда поступил если не секрет?И что ,вернулся?
барабанщица• 02 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Да конечно
Плохо договаривался.
Нужно было искать перевозчиков,многие вывозили всего за 8-10 тыс грн.
Сами с рашистами договаривались.
Ну и плюс из Мелитополя долларов пятьсот до Варшавы.
В любом случае намного дешевле,чем здесь на лапу.
Но хорошо,что он сумел выехать все же.
Или нет?(
Плохо договаривался.
Сами с рашистами договаривались.
Но хорошо,что он сумел выехать все же.
Или нет?(
Стервочка• 02 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Програма на два роки, тобто перед закінченням паролю треба виїхати за межі США. Це просто тимчасовий прихисток, це не еміграція. Поки немає можливості змінити статус з гуманітарного паролю на резидента. Хіба ви супер спеціаліст і вас роботодавець подасть на грінкарту. Або купите будинок в США за мільйон чи дорожчий, тоді є можливість стати резидентом.
пу_пугренчик• 02 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
сочувствую.
Знакомый из Киева поступил в Европе в ВУЗ , выпустили, правда маме пришлось ходить и оформлять все документы, которые он не мог оформить.( отфутболивали)
Стервочка• 02 декабря 2022
Ответ длябарабанщица
Да конечно
Плохо договаривался.
Сами с рашистами договаривались.
Но хорошо,что он сумел выехать все же.
Или нет?(
Плохо договаривался.
Сами с рашистами договаривались.
Но хорошо,что он сумел выехать все же.
Или нет?(
Зайдіть в фейсбук, в групу U4U, там спонсора шукає, або один чоловік, який в Польщі чи Німеччині і США - то його мрія. Або пара молодих без дітей. І на питання чому вам не підійшла Європа, одразу мати і погрози. Жінок у віці, які вже мешкають у США 15-20 років, з матами відправляють воювати в Україну, бо вони образили «цяцю».
постою_послушаю• 02 декабря 2022
Ответ дляЛо Шарик
да я не считаю их деньги просто мне интересно может есть какая-то программа в США для украинцев
Правда интересно? Но это же так просто узнать
Пусин Кукин• 02 декабря 2022
Ответ дляIcekream
о,хосподи,кто хотел все выехали через Запорожье за копейки)часто по цене бензина)
Уже все, закрыт проезд?
Пусин Кукин• 02 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Так нет, пустые земли ж надо
барабанщица• 02 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Наверное Вы не мне отвечали
барабанщица• 02 декабря 2022
Ответ дляПусин Кукин
Уже все, закрыт проезд?
После событий на Ореховском закрыли.
Это было на следующий день после референдума.
Но нужно узнавать у перевозчиков,а вдруг будет возможность.
А я с косою• 02 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Питання не в резиденстві. Автор задав конкретні питання. 2 роки теж непоганий термін. Що б пожити в безпеці і заробити якихось грошей, якщо на те є бажання.
Стервочка• 02 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Так, але більшість людей пишуть, що хочуть емігрувати. То не міграція. Не хочу, щоб люди плутали і розчаровувались потім.
А я с косою• 03 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
Більшість украінців, які приїхали - мають намір залишатись, а хто вже і яким чином - у кожного своя дорога.
Стервочка• 03 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
В тому то і справа, що якщо програму не продовжать, то вони будуть нелегалами.
Ламзак_сдутый• 03 декабря 2022
Ответ дляА я с косою
Легально смогут остаться только единицы
Остальных попросят покинуть страну
Шмоточницаца• 08 декабря 2022
Я не понимаю, почему все так идеализируют США??? Тут свои проблемы - чтобы ребёнок учился в нормальной школе (рейтинг выше 6) нужно снимать квартиру хорошем районе, а это деньги. С работой сейчас (не знаю как было раньше) не очень, в телеграмм группе кто-то писал, что нашёл работу за 11 долл в час и очень рад, а 11 долл в сша это ни о чем., бенефиты сейчас особо не платят (хотя возможно зависит от штата), приняли закон об обязательной вакцинации каждые пол года.
Не понимаю смысла Ехать в сша, чтобы работать на минимальную зарплату, ведь на минимальную можно и в Украине работать, только дома.
Я сейчас тут, но в ближайшее время планирую возвращаться, тк для себя я не вижу преимуществ в переезде. Жить по чужим квартирам, точно так же как у нас искать где заработать…. Лучше нашей Украины действительно нет страны.
Сами американцы жалуются на сильную инфляцию.
А у меня создалось впечатление, что они живут как 30 лет назад, как мы в ссср.
Ламборджини• 11 декабря 2022
Ответ дляIcekream
бесплатно, за что блин платить? Правда, у нас прописка Луганская
Ламборджини• 11 декабря 2022
Ответ дляВесёлая морковка
А як нас мають зустрічати?
Ніяк не зустрічають.
Приїжаєш, оформляєш документи, знімаєш житло яке до речі від 1000$ в середньому ( ну це якщо ви не в Маямі даунтаун зібрались)
Які ще льготи на перельот?
LOT дає знижку 15 чи 20% українцям . Виплати є 200$ на їжу на людину і хліб 5$
Медичну страховку ще можуть дати
При чому тут виключення для приїзду в США до українських законів?
Ніяк не зустрічають.
Які ще льготи на перельот?
LOT дає знижку 15 чи 20% українцям . Виплати є 200$ на їжу на людину і хліб 5$ Медичну страховку ще можуть дати
хлеб беру по 1 доллару белый. За 5 это вы органику наверно смотрите, с всякими добавками
Ламборджини• 11 декабря 2022
Ответ дляСтервочка
ее продлят для прибывших давно. А новым прикроют лавочку в 2023
Стервочка• 11 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Можливо. Поки офіційно не бачила інформації.
Нема ніякого безкоштовного житла, все за гроші. Переліт також за свої хіба ви знайдете щедрого спонсора що вам то оплатить.
Квартира від 600 долл але маленька,
Більше ну 1000, звичайно є і дорожче ну але ж можна й до 1000 знайти.
Бенефіти в кожному штаті різні, дивлячись де ви хочете їхати. Дають мед страховку щось на їжу, але воно не покриває витрати. Є фудбанки, там можна взяти їжу, але половина з того неїстівне
Потрібна машина. Без машини ніяк, ну ніяк, хіба що ви онлайн працюєте.
Квартира від 600 долл але маленька,