Рыжик-пыжик• 04 декабря 2022
Які подарунки до Різдва передати сім´ї, яка надала прихисток моїй доньці?
В кого які ідеї?
Рыжик-пыжик
• 04 декабря 2022
Ответ дляТепличная
Первак.
От незнаю,перевізники беруть алкоголь???
Можна його в посилку?
Тепличная• 04 декабря 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Можна його в посилку?
Доплатите, сейчас левый заработок всем нужен.
Рыжик-пыжик
• 04 декабря 2022
Ответ дляСhanelKa
М’ясне молочне фрукти алкоголь і цигарки заборонено
Якщо передаєте в Скандинавію
Я би передала смачні цукерки- тут з цим напряг (
Якщо передаєте в Скандинавію
Які саме смачні???
Що порадите?
Срочнокпсихологу• 04 декабря 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Які саме смачні???
Що порадите?
Рошен беріть
Не буде соромно
Ненька наша• 04 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Рошен беріть
Не буде соромно
Завжди беремо гостинці закордон - Рошен. І завжди були дуже-дуже задоволені)
Срочнокпсихологу• 04 декабря 2022
Ответ дляНенька наша
Так там реально норм якість
А ціна вдалі супер
По 10 євро в Європі немає таких ні за складом, ні за смаком
А ціна вдалі супер
Ненька наша• 04 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так там реально норм якість
А ціна вдалі супер
Ой, згідна. Скільки не купували їхні солодощі - для мене це треш.
Єдине, що дууже смачно - це бельгійські цукерки. От за них я душу продам)) Ну й різні крафтові кондитерські тощо.
Срочнокпсихологу• 04 декабря 2022
Ответ дляНенька наша
Я знаю кондитерський ринок Європи)
В кожній країні є дуже смачні, але то інша цінова категорія
А при співвідношенні ціна/якість - рошен виграє
Ненька наша• 04 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я знаю кондитерський ринок Європи)
Та то ясно))
Взагалі кондитерські смачні вироби - так і просто не передаси. В моєму розумінні - це тістечка, тортики. У кожній країні є свої смаколики. Але, якщо говорити про звичайні цукерки в будь якому магазині - то не дуже пам´ятаю, аби щось дуже смакувало(
МадамОхмури• 04 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я знаю кондитерський ринок Європи)
А мені подобається Світоч. Якщо беру на подарунок, обов´язково його продукцію.
Рошен теж хороший, кажуть зефір на вагу- це щось дуже смачно)
Дякую_аж_підскакую• 04 декабря 2022
Хороший чай можете передавати. З кавою тут більш-менш, а вот чай знайти добрий - той ще квест
Дякую_аж_підскакую• 04 декабря 2022
Ну і якісь еко-штуски з українськими візерунками - сумку, хустку та інше. Не масс маркет
Багиня• 04 декабря 2022
Не знаю, чому всі рекомендують наші солодощі, рошен і под. Родина опікунів мого сина передавала нам на гостинець їхній крафтовий шоколад з трюфелями, і ще з чимсь. Наш і поряд не лежав. Ми передавали набір меду в українському стилі, чай, теж крафтові смаколики. Важко чимсь здивувати заможних людей. Швидше як вияв чемности.
Рыжик-пыжик
• 04 декабря 2022
Ответ дляhrystia
Беруть. Передавала в Швецію.
Дякую за інформацію
Посилки прямо відкривають на кордоні?
Думала намотати у плівку ,пересипати цукерками і не говорити ,що там🤔
Посилки прямо відкривають на кордоні?
Рыжик-пыжик
• 04 декабря 2022
Ответ дляБагиня
Мед це ідея!!
А як його пакували???
Рыжик-пыжик
• 07 декабря 2022
Ответ дляhrystia
Я підходила до перевізника і говорила що передаю. Дальше, була його відповідальність.
Я з іншого міста ,буду передавати поштою перевізнику