Ручки-Крючки• 04 декабря 2022
Бухгалтера і не тільки, поясніть будь ласка
Я ФОП. Знаходжусь з літа за кордоном. В жовтні виписала рахунок пдф, клієнт оплатив, відбулась доставка товару клієнту, виписала акт прийому передачі товару. Чи законно перебуваючи за кордоном? А для директора ТОВ можна онлайн підписувати договора якщо він за кордоном?
ЛисАпедная• 04 декабря 2022
Конечно, законно.
Просто смотря какая страна. Может быть и двойное налогообложение. Хотя сомневаюсь, что будут проверять это.
Ручки-Крючки
• 04 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
Конечно, законно.
Я навіть не думала за податки в цій країні. Думаю що не має. ФОП то український, при чому тут ця країна. Мене просто турбує підпис дійсний якщо керівник не знаходиться на території України
Ручки-Крючки
• 04 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
Если есть договор об электронном документообороте - законно .
А що це за договір? Звичайний між покупцем і продавцем ? А в звичайному договорі можна одним рядком це прописати (дозволяється електронний документообіг)?
Ромашкинная• 04 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Там внизу статьи еще ссылки . Почитайте .