Ручки-Крючки• 04 декабря 2022

Бухгалтера і не тільки, поясніть будь ласка

Я ФОП. Знаходжусь з літа за кордоном. В жовтні виписала рахунок пдф, клієнт оплатив, відбулась доставка товару клієнту, виписала акт прийому передачі товару. Чи законно перебуваючи за кордоном? А для директора ТОВ можна онлайн підписувати договора якщо він за кордоном?
ЛисАпедная• 04 декабря 2022
Конечно, законно.
Просто смотря какая страна. Может быть и двойное налогообложение. Хотя сомневаюсь, что будут проверять это.
автор Ручки-Крючки • 04 декабря 2022
Ответ дляЛисАпедная
Конечно, законно.
Я навіть не думала за податки в цій країні. Думаю що не має. ФОП то український, при чому тут ця країна. Мене просто турбує підпис дійсний якщо керівник не знаходиться на території України
Ромашкинная• 04 декабря 2022
Если есть договор об электронном документообороте - законно .
автор Ручки-Крючки • 04 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
А що це за договір? Звичайний між покупцем і продавцем ? А в звичайному договорі можна одним рядком це прописати (дозволяється електронний документообіг)?
Ромашкинная• 04 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
https://uteka.ua/ua/publication/commerce-12-dokume...

Там внизу статьи еще ссылки . Почитайте .