Женщинас• сегодня в 18:37

Захід України

Чому на Заході України кажуть не мед, а мід? Були багато разів там на відпочинку, купували мед, але продавці завжди кажуть мід. Чого???
Не соромлюсь• 1 час назад
Ответ дляБува і таке
Брєд.
Брід.

сама себе прекрасная• 55 минут назад
Ми живемо у Волинський області і у нас - мед усі кажуть, не зустрічала ін варіантів
Борисфенка• 21 минуту назад
В українській мові може бути 3-5 варіантів одного слова, і всі вони правильні.
Москалів від цього факту чогось страшенно корчить.
Не соромлюсь• 11 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Вони ще чомусь вважають, що всі повинні розмовляти літературною мовою Самі причому розмовляють таким варіантом узької, який дуже далекий від літературного.
Борисфенка• 9 минут назад
Ответ дляНе соромлюсь
Бо вони вчили літературну. А в Україні є десятки живих діалектів.
Нормальна людина цікавиться діалектиками, поповнює свій словниковий запас. Москалі верещать від слова ’будз’.
Не соромлюсь• 8 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Та будз це сир, я з садочку знала, є ж фільм навіть такий.
Борисфенка• 7 минут назад
Ответ дляНе соромлюсь
Мабуть ваш садочок близенько біля Карпат
Я вперше почула у 55 років.
Будз - це не сир, це будз.
Губка Боб• 7 минут назад
Ответ дляЖенщинас
Та ладно. В Яремчі, на ринку тиждень тому купували. Місцевий казав, ’ Справжній мід ніколи не видів світла, а той, що видів, то не справжній’. Прямо чиста українська мова )))
Треба було уроки української мови в кущах за школою не прокурювати, тоді би знали, що в українській мові є діалекти. А заодно би тут не позорились
Не соромлюсь• 6 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Я вперше почула у 55 років.
Будз - це не сир, це будз.
Мій садочок був на Донеччині) Фільм називався ’Будз - овечий сир’, крутили по тв, зараз пошукала і не можу знайти.

Губка Боб• 6 минут назад
Ответ дляТракторні війська
Такс, спросила у мужа. Сказал, что да, говорят. Он с Прикарпаття
О, земляк :) так, у нас по місцевому кажуть ’мід’
Губка Боб• 2 минуты назад
Ответ дляЖенщинас
Та почекайте, там 100500 слів не українських)))не тільки в тому міді питання))) зато на південь всі гонять, що на суржику говоримо )))
Миколаїв, якщо шо )))
Чи заходу можна, а півдню- ні.
Гонять на кацапський узькощелепний язик, котрий до діалектів української не має ніякого відношення. Погано ви до срачної теми підготувались, ще й так відверто свою безграмотність демонструєте)))
Губка Боб• 1 минуту назад
Ответ дляВикасикрет
От слово пливати мене завжди дратувало, чому не плАвати, а плИвати. Який дебіл це придумав.
Тому що плисти, але кому я це пояснюю