ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2022
Новорічний інтер´єр своїми руками) Ви щось майструєте з дітками?
Поділіться ідеями і по можливості фото🙏
Ms. При теле• 04 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Ось з підручних ))
Ще робила ялинку на стіну з палиць ..
Гілочки з верби?
Твоя подруга• 04 декабря 2022
Ответ дляMs. При теле
Гілочки з верби?
Так, але треба як зрізали, то зразу й скручувати, бо як пересохнуть, то будуть ламатися.
Коленная ложечка• 04 декабря 2022
Минулого поку багато робила, цього року немає натхнення. Купила Лускунчика й сижу радію, бо дуже хотіла його, а тут гарний розмір та ціна.
Твоя подруга• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А я дуже хочу купити вже при можливості великі світильники напольнв , бачила такі дерев´яні в епіцентрі. Все відкладала, але вже куплю наступного року.
ЛюбимаЯНЬ
• 04 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Ось ялинка на стіну
Прикольні роботи! Але точно не для моїх рук)
Твоя подруга• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
То так здається ) нічого складного, тільки матеріали зібрати )))
ЛюбимаЯНЬ
• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А де купували?
ПАЦАНКА О• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Покажите, плиз, тоже хочу
Я такое• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А где купили? Я тоже хочу))
вАлнуюся сильнА• 04 декабря 2022
Ответ дляТвоя подруга
Ось ялинка на стіну
Супер вироби. Ви молодчинка, це прекрасно.
Дуболом• 04 декабря 2022
ЛюбимаЯНЬ
• 04 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Мой зайка, ещё не окончательный вариант. Ещё много чего в планах, я так отвлекаюсь
Такі продавати можна, дуже гарно!
Просто каралева• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Дайте посилання, будь ласка)
Теж шукаю)
Твоя подруга• 04 декабря 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дякую
Чумачечая_• 04 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Ну це то шедевр,ви справжня майстриня.Черевики то супер.
Стеклянная мышь• 04 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Супер, такой милый, очень, очень понравился
Атаманша• 04 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Де, дякую?
Стеклянная мышь• 04 декабря 2022
Я только начала. В планах венок из канатной веревки и гирлянды сделать, нашла шишку огромную от секвойи, есть крупный павлин, посажу на шишку, украшу ветосками хвои и будет подвеска, а пока только купила можжевельник и украсила его гирляндой и оформила горшки с лимоном и дипладенией
Коленная ложечка• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А де купували?
В Jysk. Ходила дивилась на білого, він був невеличкий. А тут днями зайшла, білих немає. І бачу цього, у два рази виший, а ціна майже така сама, як і у білого була