Зубная фея• 04 декабря 2022
Автобус Нюрнберг
Дівчата та хлопці, може у когось повертаються сьогодні родичі або знайомі автобусом із Нюрнберга, тим, що біля залізничного вокзалу має кінцеву. Немає з‘язку із родичкою, на станції ніхто нічого не знає. Вже запізнення на 1,5 години. Раптом, у вас є інформація! Порадниці знають все!
Зубная фея
• 04 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Так перевозчику звоните. Могли на границе задержаться, дорога.
Вже питали скрізь, кажуть «водію дзвоніть», а де взяти його номер, якщо тільки номер білета знаємо . Бізнес по-українськи
18 мнеУЖЕ• 04 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Ну обычно есть номера водителей,дают их, когда договариваются о поездке
Зубная фея
• 04 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
В білеті такої інфи немає. А родичка не подумала нам вислати номер водія.
18 мнеУЖЕ• 04 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Ну тогда вы ничего сделать не можете. Ждите пока выйдет на связь
Зубная фея
• 04 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую. Чекаємо
Зубная фея
• 04 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
прекратите панику
на границе могут быть задержки
Я не паникую, понимаю ситуацию. Спасибо