Незнакомлюся• 04 декабря 2022
Вітамін Д, яке у вас дозування?
І цікаво чи помітили ви зміни на краще, коли почали його пити
советский цирк• 04 декабря 2022
Заметила и изменения и в анализе тоже были изменения
Это было прошлой зимой. Сейчас опять начинаю пить
Незнакомлюся
• 04 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
20 000, тільки почала приймати
20000 на день
советский цирк• 04 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
20 000, тільки почала приймати
Разве это не много?
Весела бджілка• 04 декабря 2022
5000, когда не забываю принять) Состояние улучшается на глазах, гораздо бодрее и активнее становлюсь. Уже не первую зиму переживаю с его помощью. Если не пью, как дохлый сурок с самого утра
Великий сатирик• 04 декабря 2022
2000 за призначенням лікаря після аналізу. Я і з дефіцитом нормально почувалася, рівень підвищила нормально
Незнакомлюся
• 04 декабря 2022
Ответ дляПростецкая
2000 пью неделю, изменений не вижу пока.
Я пью місяць, перестало випадати волосся, і нерви ніби в порядок привела. А то бісило все
Сплюшка• 04 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
Разве это не много?
Таку дозу щодня не приймають. Раз га тиждень приймають
Простецкая• 04 декабря 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Нервы у меня в порядке. Упадок сил, спать все время хочеться.
Незнакомлюся
• 04 декабря 2022
Ответ дляПростецкая
От і сили у мене прибавилось, спати постійно не хочу як раніше пью 2000кожен день
На-перекуре• 04 декабря 2022
Ответ дляНезнакомлюся
20000 на день
Через день, в мене низький рівень
Кина_не_будет• 04 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
20 000, тільки почала приймати
Точно 20000? Вы с 0 не ошиблись?
На-перекуре• 04 декабря 2022
Ответ дляКина_не_будет
Точно 20000? Вы с 0 не ошиблись?
Ні, звичайно за призначенням лікаря і після аналізу
Кина_не_будет• 04 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
Через день, в мене низький рівень
Насколько низкий?
Это просто конская доза. Когда говорила с врачом, она сказала, что максимум 10000 тыс можно назначать
Майор Медуза• 04 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
В день? Каждый день? Какой у вас диагноз?
Обычно если назначают такую дозировку, то раз в неделю. У меня остеопороз, врачи остеологи не назначают мне больше 5000 в день.
Сплюшка• 04 декабря 2022
Ответ дляКина_не_будет
Насколько низкий?
Так автор п’є через день. Якраз 10 тис і виходить на день.
Але є лікарі, які призначають прийом раз на місяць і там доза і 100 тис може бути.
Але в нас це не дуже розповсюджено
Все возможно• 04 декабря 2022
У 2016 році Європейське агентство з харчових продуктів і безпеки (EFSA) регламентувало рекомендовану норму вітаміну D для дорослих:
15 мкг (600 Міжнародних одиниць (МО)) на день у віці до 70 років;
20 мкг (800 МО) на день у віці старше 70 років.
Ця рекомендація є актуальною і досі. Але стосується вона людей, які не мають встановленого дефіциту вітаміну D. При його дефіциті дозування може бути 1000, 2000 МО і навіть більше щодня, проте лише за рекомендацією лікаря!
Курочка-наседка• 04 декабря 2022
10000 в день ежедневно, да, улучшение почувствовала недели через 3
На-перекуре• 04 декабря 2022
Ответ дляКина_не_будет
Насколько низкий?
25 при нормі вище 75
Не кожного дня.