Вероятненько• 06 декабря 2022
Виїзд неповнолітнього за кордон, згода батька
Читаю , що під час військового стану можна виїхати за кордон без нотаріальної згоди батька. Це дійсно так?
Де він знаходиться не знаю, номера змінив(( Як їхати..
Дякую, за підказку!
Виннипуховна• 06 декабря 2022
Отак і їхати. Закордонний паспорт, свідоцтво про народження і мати дитини
Мелочунь• 06 декабря 2022
Не потрібно.
Їхали 2 тижні тому так навіть свідоцтво про народження дитини не захотіли брати.
Але свідоцтво обов´язково беріть.
Контрольница• 06 декабря 2022
Якщо виїзд з одним із батьків - то згода від другого на час воєного стану не потрібно. Так, свідоцтсво та загран.
Оловянный_Прагматик• 06 декабря 2022
На сайте дпсу четко указано, что разрешение второго родителя не нужно сейчас. Будут требовать (такое бывает) - покажите им их же сайт