Накрыло-не отпускает• 06 декабря 2022
Проголосуйте за коврик
Потрібно в дім . Вагаюся який вибрати. Чи з довгим ворсом чи з середнім? Який легше в догляді?
Який вам найбільше подобається?
все по ГОСТу!• 06 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Ось і я про це.
В мене дома сірі однотонні без жодного малюнка.
Але тато живе в селі і він може зайти взутий.
Є кіт.
Я думала зразу брати однотонний .
А потім думаю може краще наляпистий щоб якщо не заметено не видно було. І тд сама незнаю.
Є кіт.
Я думала зразу брати однотонний .
Візьміть темносірий однотонний, якщо дивитесь в Епіцентрі,то там є ковролін на відріз,але його можна оверлочіть і буде коврик.
ЯспАкойнаЯ• 06 декабря 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
У вас очень длинньій ворс? На телефоне не очень видно
2 см ворс))
Отвечаю всем• 07 декабря 2022
Может типо как на фото, и с рисунком, но не рябит. Однотонные думаю не стоит. Можно какую то абстракцию.