Маргарита и Мастер• 07 декабря 2022

Чому чоловік одружився на мені?

Йому 27 було коли ми познайомились, мені 18. Я наговорила про себе багато лишнього, розповіла що люблю випити і наркоту, що мене гвалтували не один раз, що люблю їздити автостопом. Розповіла що також коли в мене все погано я думаю про самогубство..В мене ні освіти, нічого нема. У нього вища освіта, на той момент шикарні дівчата були такі як має бути, мозок на місці) І він захотів бути зі мною...це так дивно, але так приємно і мило. Зараз у нас все добре, завжди підтримує мене коли мені сумно, звичайно не без проблем, але видно що почуття є. А інші його дівчата вистелялись перед ним тільки щоб взяв у жінку їх, а йому не хотілось. Як це працює?)
Агент Пинкертона• 07 декабря 2022
не переживайте, это ненадолго))) я тоже думаю вот зачем ему такое...

Бабушка мороз• 07 декабря 2022
’щоб взяв у жінку їх?’
Це шо таке?
Печальки.нет• 07 декабря 2022
Пипец... У него явно что то с головой
Молчунья• 07 декабря 2022
Синдром спасателя. Если не он, то вы бы пропали. Главное, чтобы дальше не спасал потеряшек по жизни. Сколько вы уже лет вместе?
автор Маргарита и Мастер • 07 декабря 2022
Ответ дляАгент Пинкертона
На скільки думаєте?
Жена_КотораяСтена• 07 декабря 2022
Ви цим всим пишаєтесь? Не варто
У вас класичний трикутник карпмана - він рятує, ви жертва
Але ролі згодом міняються((
Ответ дляМолчунья
3 роки , є дитина вже. Я працюю і все ок , дурнею не страждаю більше

Котик-Пупсик• 07 декабря 2022
Без освіти, а пост написаний без єдиної помилки, ще й літературно красиво. Гвалтована наркоманка без освіти? Та точно 😂
Пані-троль, йдіть спати)
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви цим всим пишаєтесь? Не варто
Але ролі згодом міняються((
Він не схожий на рятівника абсолютно(по психології) , він занадто себе любить щоб когось рятувати
Ответ дляКотик-Пупсик
Пані-троль, йдіть спати)
А що дивного в грамотному письмі? не тріль я
Скромняшка• 07 декабря 2022
Спросите у мужа, почему. Может у него синдром спасателя 🤷🏻‍♀️
Жена_КотораяСтена• 07 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви вивчали психологію?)))
Котик-Пупсик• 07 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ви ніколи зблизька навіть не бачили дівчат, типаж яких описали в пості, це добре відчувається)
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви вивчали психологію?)))
Ні , але мені здається ці люди трохи інші аніж мій чоловік))
Здесь на минутку• 07 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ким працюєте? Встигли і народити, і працювати вийти після народження дитини?
Ответ дляКотик-Пупсик
Бачила у дзеркалі)) Перехідний вік то така штука , зараз самій дивно з того способу життя)
Ответ дляЗдесь на минутку
Так , онлайн магазин)
Заставляличка• 07 декабря 2022
Буває, що одружуються на жінках, які обходяться мінімумом (коштів, уваги, зусиль). Це якщо ледачий. Не треба підкорювати, добиватися, працювати над стосунками. Розраховує, що вона буде йому ноги цілувати заа те, що ´взяв у жінки´
Спрошу_ка_я_у_мужа• 07 декабря 2022
А у мужа спросить? Или вы за кодоном)

Агент Пинкертона• 07 декабря 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
На скільки думаєте?
ровно на столько пока он не использует ваши откровения против вас. вы про себя такое рассказали...раз уж это даже так, и даже было давно, не раскрывайте свои скелеты
Дерево береза• 07 декабря 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Пані-троль, йдіть спати)
Одружився на мені та взяв у жінку)
МамульчикЮльчик• 07 декабря 2022
Жесть, співчуваю вам про ваше минуле(
Ответ дляАгент Пинкертона
Я просто ніколи не подумала б що ми будемо разом , тому мені було всерівно. А от як все повернулось
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А у мужа спросить? Или вы за кодоном)
Каже закохався , жартує що засліпило його
Котик-Пупсик• 07 декабря 2022
Ответ дляДерево береза
Одружився на мені та взяв у жінку)
Ви просто не бачили як пишуть алкашки без освіти. Автор підбрехує добряче)
Плакат с автографом зимы• 07 декабря 2022
У меня так тоже подружка по молодости и глупости была очень откровенна с будущим мужем. Конечно у нее не прям така бурная жизнь была, но все же.
По прошествии лет, он вспоминает ей многое при ссоре, хотя раньше тоже все равно было.
из желе я• 07 декабря 2022
Вы более простая добыча, а он ленивый.
любименькая• 07 декабря 2022
Не удивительно.Есть такие мужчины,что любят не за что,а вопреки...
Tatka Kiev• 07 декабря 2022
А ви така весела - мене гвалтували
А він такий класний взяв мене заміж
Железобетон• 07 декабря 2022
А ви ото напиз діли, пробачте , ви то відкрили шо ви набрехали ?