Молчунья• 07 декабря 2022
Третій раз ріжуть колеса, як визначити хто це робить?
Можливо, в когось якісь ідеї виникнуть, як зловити чи взнати хто це робить.
Машину паркую в дворі, те що це робить хтось із сусідів відпадає категорично, живу тут більше 12 років, ніколи ні з ким ніяких конфліктів не було, паркуюсь нормально, на своєму парко місці. В цьому ж будинку живе мій бувший зі своєю новою пасією, але живуть вони більше року тут разом, колеса ріжуть останні 2 місяці ( сьогодні це зробили 3 раз).
Почалось це з того часу як я розійшлась зі своїм останнім кавалером ( до речі сьогодні він прислав мені квіти), до того він обклеював мою машину різними милими наклейками, лишав записочки і тд
Те що я вже третій раз буду витрачати на колеса +-400$ це один аспект, але я вже переживаю за себе, не знаю що в людини в голові, от якось хочу вивести його на чисту воду. Заяву в поліцію написали, дві камери які є поблизу нічого не показали
Є якісь ідеї як вивести людину на чисту воду, переконатись у провині чи навпаки відкинути її?
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Камери?
Про камери я написала в пості
Герцогиня• 07 декабря 2022
ставить свою камеру,иначе никак. Можно и внутри машины ,только как-то определить диапазон обзора.Надо к профи идти
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Четверту пару коліс пожертвувати?
Жидкость для снятия глаз• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Про камери я написала в пості
Так, вже бачу. Але так не буває, якщо вони працюючі
Герцогиня• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Четверту пару коліс пожертвувати?
не,ну можно в машине ночевать.Какие-то хитрые ловушки с окрашивающим материалом на ночь ставить.В полицию писали?
Герцогиня• 07 декабря 2022
еще проще-охраняемая платная стоянка.Может,кто-то вас выжить с места пытается
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Чому це не буває? Камери стоять для обзору конкретних ділянок
Где тут 0?• 07 декабря 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Если марка тачилы бумер или мерин то догадки есть
Там дорожчі шини
Герцогиня• 07 декабря 2022
Ответ дляНастасья Пицун
было бы понятно,если бы колеса снимали.А тут режут.Что-то личное.Сигналку какую-то подключить типа сирены?
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Питання в темі бачите?
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляНастасья Пицун
Ні, вольцваген за 12-14 тис
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляГде тут 0?
Парковку шукати
Як пошук парковки допоможе з питанням яке я задала в темі?
Джавеліна• 07 декабря 2022
Як це камера нічого не показала ? Ставте тоді камеру, яка б дивилася прямо на Вашу машину. На мою думку, це щось особисте. Може Ваш колишній хоче Вас налякати, щоб Ви до нього з страху знову повернулися
Где тут 0?• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Питання в темі бачите?
Бачимо,життя може не вистачити шукати.Навіть як і камери поставити,людина може прийти в балаклаві,капішоні,не ідентифікувати.Радьтеся з фахівцями в поліціі,може вони що порадять,звісно,за платно.
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Прдростки во дворе есть?
Немає, ну як мінімум нікого неадекватного. У нас взагалі дуже хороший будинок, малоквартирний
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляДжавеліна
Як це як не показала- елементарно.
Не можу поставити особисту на фасадах будинку не дозволять, а більше немає де
Вам телефонограмма• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Иногда и адекватные от безделья делают гадости.
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляГде тут 0?
А от для чого ви радите парковку?
Міс очевидність?
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Три рази посеред ночі?
Вам телефонограмма• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
Три рази посеред ночі?
Поставте камеру в машину.
Где тут 0?• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
А от для чого ви радите парковку?
Міс очевидність?
Я б на парковку ставила,навряд чи змогла б знайти.А ви залишайте,ваше право,до думок інших ви не прислухаєтеся,всім перечите,ну ваше право.
Кто крайний?• 07 декабря 2022
Очень сочувствую Вам... Если режут, значит хотят нагадить, это личное. Почему то, я думаю, сто это ваш бывший который клеил наклейки, тоесть он подходил близко к авто, Вы как тогда отреагировали? Если холодно, а потом с колесами случилось - точно он. Можно ему сказать, что полиция нашла свидетеля и по описанию вредитель похож на него
Молчунья
• 07 декабря 2022
Ответ дляГде тут 0?
Що значить до думок інших не прислухаєтесь?
Я запитую які ідеї піймати хто це робить, ви відповідаєте щоб я ставила на парковку. Ви реально думаєте без вас я про парковку не знала?
Якщо питають якого кольору шарф ви відповідаєте : довгий?
ZaRaZa• 07 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
А от для чого ви радите парковку?
Міс очевидність?
Вы по жизни с такой агрессией с людьми общаетесь или только под анонимом такая храбрая?
Половых партнеров с умом выбирайте, чтобы колеса не резали.