КтоЕслиНеЯ• 10 декабря 2022
Запросили малу на Д/Н. В дитячу кімнату.
Не ходили на таке сто років. Просто принесла запрошення додому від дівчинки зі школи.. питання. В подарункові. Гроші, ...яка сума. . Дитині 7 років. Чи краще подарунок. Чи гроші і шось символічне/Кульки/квіти. 1 тис. чи більше ?
+ Друге питання. В нас ще є діти.які хочуть тоже потовктися в тому центрі в цей час. Чи це ок буде, якщо я буду з іншими окремо десь трусити... Прийду привітаю.і дякую дякую і піду.
Результат:
вже голосів:
18 (51.43%)
Подарунок
9 (25.71%)
Гроші і подарунок
8 (22.86%)
Гроші
Котя_люлю• 10 декабря 2022
Не знаю як правильно.
Запитайте у батьків тієї дитини або у батьків інших запрошених.
КтоЕслиНеЯ
• 10 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Не знаю як правильно.
Думаєте просто подзвонити і запитати ок. Думаю скажуть, щось типу, та нічого не треба такого головне прийдіть , нам головне атмосфера, щоб діти побавились і мали гарний настрій.
Котя_люлю• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Думаю, що краще запитати, ніж ломати голову.
Крім того, Вам потрібно уточнити інші питання (формат, на який період часу розраховане свято тощо).
Крім того 1000 грн якось наче не дешево.
Гороховая• 10 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
Не знаю як правильно.
Я не питаю з тих пір, як колись давно донька в подружки запитала, а вони з мамою замовили Барбі за 450 грн. Це був 2010 рік і суттєва сума 🙈
КтоЕслиНеЯ
• 10 декабря 2022
Ответ дляГороховая
Завжди дарує син 500 грн і щось символічне в доповнення
Я тоже десь так думаю. Щоб відбити їду і вхід. Але не впевнена чи ціни зараз не підлетіли. + Щось як гелеві кульки, чи слайм...чи супер няшний блокнотик(мої таке люблять)
Котя_люлю• 10 декабря 2022
Ответ дляГороховая
Буває
Гороховая• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Ну от моєму якраз 7 років, тарифи поки такі в його віковій категорії, ходить часто )) Тиждень тому подарував дівчинці обруч з резинками і 500
Упругая попка• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Нічого. 1000? Ого) нормально звісно)
КтоЕслиНеЯ
• 10 декабря 2022
Ответ дляГороховая
То всьо . Звучить добре.
Я тоді вирішила.
Намалює відкриту +500грошима. І може дійсно обруч чи щось таке пошукаю ще.
Я тоді вирішила.
Гороховая• 10 декабря 2022
Ответ дляУпругая попка
Але дитина чекає подарунок а не гроші
Вони тепер чудово навчені купити собі щось із того, що хочуть )
КтоЕслиНеЯ
• 10 декабря 2022
Ответ дляУпругая попка
Але дитина чекає подарунок а не гроші
І обруч чи слайм не ок? Думаєте?
Сусановна• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Или позвоните родителям и спросите или пусть Ваш ребенок спросит у именинника, что он хочет.
Это абсолютно нормально, и я так делаю и другие родители у меня спрашивали.
Подарки дарили от 200 грн до 1000 грн. Киев, обычная школа, сейчас 4 класс
Сусановна• 10 декабря 2022
Ответ дляГороховая
Я в таких случаях говорю, что для меня дорого и называю сумму, на которую расчитывала
Сусановна• 10 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Не парьтесь с отбиванием, сколько раз отмечала, даже на половину ни разу не отбились. Но я праздную, в первую очередь, ради впечатлений