Очень нужно пару ламп или фонарей хороших, которые ые будут светить долго и ярко. Нужно для квартиры. И чтобы они заряжались от сети. Пожалуйста, подскажите, может кто-то покупал классные фонари или лампы и доволен ими ? Напишите пожалуйста где брали ,ссылку на магазин или место и цены. Может фото у кого есть. Можно с лс. Огромное спасибо. Нужно срочно
bulkasmakom• 11 декабря 2022
Я такой взяла , но это долго, пока доедет, но он отличный , ярко светит и долго держит заряд 30 часов точно . Поищите , может уже и у нас есть
TvoyaSovest• 11 декабря 2022
Я тільки світодіоди купила і сама на батерейки змайструвала. В кожній кімнаті горить. Не дуже яскраво, але краще ніж свічка. Хоч лоба в суцільній темряві не розібєш. Світло давали пл 1,5-2 години, що навіть телефон не встигав зарядитись. Які там вже станції і акуми
bulkasmakom• 11 декабря 2022
Ответ дляTvoyaSovest
А як змайстрували на батарейки ? розкажитить будь ласка 🙏
TvoyaSovest• 11 декабря 2022
Ответ дляbulkasmakom
Тернопільська свічка загугліть. Я зробила 5 шт, розставила в кожній кімнаті. Копійку висуваєш-вимикається. Тиждень вже світять. Ще на люстрі гірлянда роса.
bulkasmakom• 11 декабря 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Дякую, вам дуже !
rublevskii• 11 декабря 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Вот вы молодец!