АяВсёЗнаю• 14 декабря 2022

Порахувати стаж до 2004 року. Хто розбирається?

Працювала на 0,5 ставки з 1993 по 20004 рік. Скільки в мене стажу за цей період?
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Ходила в пенсійний, сказали таким не займаються, якщо ще не оформляєш персію. 0,5 ставки до якогось року зараховувалось як повний стаж.Не можу знайти такої інформації.

Вся в кредитах• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ви працюєте?Якщо так, рободавець має внести дані трудової в електр.реєстр
Якщо ні, і трудова на руках, самі, через особистий кабінет в ПФУ
Радостина• 14 декабря 2022
Если не ошибаюсь, как раз в 2004 начали считать стаж пропорционально уплаченным взносам. До 1998-2000, точно считают по записям в трудовой (до момента, как предприятие стало подавать отчёт по идентификации взносов)
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Ответ дляРадостина
Тобто, не важливо чи 0,5 ставки чи ціла?
Радостина• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Они не имеют этой информации, как вы работали.
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
В особистому кабінеті до 2000 не знайшла як глянути
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Ответ дляРадостина
Записано в трудовій , що 0,5
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Просто хочу знати, чи буде рік за рік іти, чи півроку за рік.
Радостина• 14 декабря 2022
Надо читать разъяснения.

Вся в кредитах• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Значить не внесені дані, вище написала, що можна зробити
alexeybuh• 14 декабря 2022
0,5 ставки це пів зп. яке відношення до зп має стаж? ви працювали, і скільки отримували то таке
Ваша прЭлесть• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
так там и нет данных до 2000г.
если на вас подавали персонификацию за 1997-1998г.,когда она началась ,то может быть эти несколько лет до 2000г.
автор АяВсёЗнаю • 14 декабря 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
так там и нет данных до 2000г.
А як рахувати будуть тоді, до 2000?
lisa2101• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Внесите свои данные в ПФУ - сканкопию трудовой, свидетельства рождения детей, если есть. Где-то через месяц на сайте появится расчет.
lisa2101• 14 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
А як рахувати будуть тоді, до 2000?
По трудовой книжке