Добрий день всім! Дякую адміністратору групи, що допогли створити цю сторінку з допомогою. Так як є дівчиною брата потерпілою, то можу розповісти, що сталось. В 10 годині Юля робили сніданок для сім*ї, хотіла дещо запекти в духовці, як тільки відкрила духовку вибухнув вогонь і вона почала горіти. Так як була вдіта в лосінах, а вони є синтетичними, першими пачали ’плавитись’ вони які не можливо було скинути, бо прилипли до тіла. В той момент коли все сталось на кухні був малий який слава Богу не постраждав і бистро вибіг на коридор. Чоловік коли це все побачив почав її гасити, і сам отримав складні опіки ніг, рук і лиця. Поки приїхала швидка вона вже була дуже сильно обгорівша, особливо ноги на яких не було живого місця, одне мясо було видно, шкіри не було так як вона відривалась з ’поплавленими’ лосінами.
Сім*я висловлює всім велику подяку хто в змозі хоть чим не будь помогти.