Balovana• 01 февраля 2014

Ровно. Терміново потрібна кров для Супрун Бондарець Юлії та Супрун Ігоря

Шановні Друзі, 30 січня приблизно о 10:00 ранку відбувся трагічний випадок з Супрун (Бондарець) Юлією Василівною та Супруном Ігорем Миколайовичем, під час якого Юлія отримала 60 відсотків опіків тіла, Ігор 30 відсотків опіків тіла. На даний момент Сім*я перебуває в обласній лікарні в Реанімації. Стан Юлі порівняно з кретичним. Терміново потрібна кров. Крім того, Юлі потрібно перенести 8-м операці ціною понад 100.000 грн, і кожний день лікування понад 5000 грн. В родини є син 4 роки. Він не постраждав.
Infinity_Love• 05 марта 2014
Добрий вечір! бажаю міцного здоров*я. Одужуйте. В темці буваю по-можливості.
Roksolana_p• 06 марта 2014
Доброї ночі! Усім вдалого нового дня, а Юлічці - доброго самопочуття!
Roksolana_p• 08 марта 2014
Доброї ночі! Дівчата, зі святом Весни Вас! Будьте щасливі і завжди з гарним настроєм!
Юлічці - швидкого одужання
KIMasja• 14 марта 2014
Доброго вечора! Декілька Новин про стан нашої Юльці! На тому тижні в Юлі проходили сугубо перевязки тіла! Юлі відкрили від повязок ліву руку по скількі вона зажила! Вчора їй зробили очередну первязку, під час якої лікарі забули про катетор, і Юля втратила багато крові! Сьогодні вібулася операція, під час якої Юлі знову частково робили пересадку шкіри (рідної) на ділянки ніг. Знаю лише що операція пройшла добре, від наркозу відійшла досить не погано, але в неї значно півищилася температура тіла. стан залишається складним - стабільним.
Зі слів Мами; - Їй дуже боляче, час від часу в неї відбуваються демпресивні моменти! Загалом вона тримається молодцем! З наступного тижня мають відкрити ще одну ділянку тіла від марлевих повязок для повного загоювання.
Sanam• 14 марта 2014
найшвидшого одужання!
Roksolana_p• 15 марта 2014
Юлічко, тримайтесь! Я вірю, що з Божою допомогою все у Вас буде добре
автор Balovana • 26 марта 2014
Ответ дляKIMasja
Держитесь!
автор Balovana • 26 марта 2014
Доброго времени суток!
KIMasja• 27 марта 2014
Добрий день. Копіюю слова брата з контакта новини станом на 25.03
Доброго вечора шановні друзі! Декілька новин про стан здоровя Юлі! Сьогодні відбулася ще одна операція по пересадці шкіри на задню частину ніг. Опереація пройшла більш менш не погано! На даний момент вона себе почуває досить не погано, держиться бойцем, терпить і надіється на краще! Від наркозу відійшла без проблем, гарно їсть, і почуває себе задовільно. Для неї потрібно ще потерпіти 4- 5 операцій. Всім Вам Великій привіт, та подяка!
Sanam• 28 марта 2014
Хай швидше одужує!
Sanam• 28 марта 2014
Сил і терпіння Вам!
Yana_S• 28 марта 2014
Охххх..., какой же ужас ((((((((((((((((((((((((((
Дай Бог Юленьке физических и душевных сил пережить эту травму и восстановиться!!!
Всей душой сочувствую, поддерживаю и молюсь за ее здоровье
людааня• 28 марта 2014
Будем молится.
KIMasja• 31 марта 2014
Шановні друзі!
Збір коштів для Супрун Юлії на рахунок Юлії Хміль ЗУПИНЕНО!
Всім Велике дякую за допомогу !!!!
Дякуємо вам за те, що не були байдужими до чужого горя!!!
Roksolana_p• 01 апреля 2014
Щиро бажаю Юлічці, щоб у неї і її рідних все було добре
Bondarets_Ivan• 01 апреля 2014
Доброго вечора! Сьогодні для Юлі зробили ще одну операцію, яка пройшла добре. Але нажаль відходила вона від неї дуже болісно, але з часом її стан покращився! Зі слів Юлі : В мене дуже багато зняли донорів (рідної шкіри) Важко, боляче, але я терплю!!! Залишилося чекати та надіятися що шкіра приживеться, адже шкіру наложували на самі чутливі ділянки тіла! Вам від сестри великий привіт, та подяка!
Bondarets_Ivan• 12 апреля 2014
Дорогі друзі та знайомі. Доброго дня Всім. Всім Вам дякую за все, за віру в мене, за молитви, за домогу! Мені у вівторок робили ще одну операцію, по пересадці шкіри на передню частину ніг. Операція пройшла успішно, по переду ще 1-2 операції. Стан мій стабільний, болить, но я терплю. Всім Вам великий привіт, я Вас люблю. Переодично буду писати про свій стан здороуя в групі по скільки руки в мене уже функцінують.~(@^_^@)~ Cупрун Юлія.
Tatiana_44• 12 апреля 2014
быстрейшего выздоровления))))
Roksolana_p• 13 апреля 2014
Доброї ночі! Нехай у Юлічки все буде добре

Усіх з Вербною неділею