Паспортный стол• 20 декабря 2022
Де купити ялинку у Франківську?
Тільки переїхали і не знаємо. Обійшла район, у центрі була, не знайшла. Бачила тільки штучні. Буду дуже вдячна, якщо хтось підкаже, де шукати!
Ход конём• 20 декабря 2022
Біля цуму в центрі найбільше
А ще як пройтись від цуму до центру попри речовий - є пятачок огороджений з ялинками
Паспортный стол
• 20 декабря 2022
Ответ дляХод конём
Біля цуму в центрі найбільше
Дякую
Паспортный стол
• 20 декабря 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Почекайте трохи, скоро будуть, на всіх базарах і базарчиках.
Оо, добре) бо в нас продають ще з 15 числа. Думала вже, що не встигли
Сорока-ворона• 20 декабря 2022
Біля військового шпиталю базарчик має бути. Недалеко від ратуші. Попитайте
Паспортный стол
• 20 декабря 2022
Ответ дляСорока-ворона
Дякую

Зам Ам• 21 декабря 2022
Вчера бачила живі ялинки на базарі, зі сторони парка Потоцький. Але вибір не великий. Біля ЦУМу тільки штучні. Здається, що ще рано