Физрукая• 23 ноября в 06:50
Як дізнатись анонс акцій в Атб
Чи можна зараз дізнатись анонс акції Економія в Атб, газети на сайті ще немає, будь ласка, можливо знаєте які блогери зараз викладають анонс акцій?
Пес Патрон• 23 ноября в 06:54
Щозабрєд. Ви дійсно думаєте, що атб зацікавлені в блогерах, щоб надавати їм попередню інформацію?
Кишмишная Мая• 23 ноября в 07:02
Тиждень тому випадково натрапила на цього дядьку. Він дає анонси не лише на товари АТБ, в й Сільпо, Аврори, Єви тощо.
Allein74999• 23 ноября в 07:23
В ютюбе чувак знакомит с акциями. Могу позже, как свет дадут, дать ссылку
Пес Патрон• 23 ноября в 07:47
Ответ дляAllein74999
Що заважає познайомитись з акціями на сайті магазину?
Глаголиця• 23 ноября в 07:51
Ответ дляПес Патрон
Чувак заробляє на переглядах для лінивих.
Я так рошен дивлюся
Медсестричка• 23 ноября в 07:56
Ответ дляПес Патрон
У меня мама видео по акциям в АТБ смотрит на Ютубе
Пес Патрон• 23 ноября в 08:01
Ответ дляМедсестричка
Ваша мама дивиться їх на ютубі, коли вони вже об´явлені АТБ. Автор шукає блогера, який до їх офіційної появи на сайті їй розповість. 😂
Кринжова баба• 23 ноября в 08:19
я в телеграм на атб подписана, так они уже заранее анонс не дают, только в день начала акций. потому нет смысла и блогерам просмотры накручивать
Allein74999• 23 ноября в 09:06
Ответ дляПес Патрон
Лень
Кто крайний?• 23 ноября в 09:13
є такий застосунок Blix, там всі акції рекламуються. але не знаю, чи є там АТБ.
Физрукая
• 23 ноября в 13:02
Ответ дляТримаю свічку
Вентурино анонс новых акций ещё вчера показывал
На тому каналі є анонс акції Міцні знижки, це для власників картки Атб, нової акції Економія ще немає.
Тримаю свічку• 23 ноября в 13:09
Ответ дляФизрукая
Ясно