Манный комочек• 23 декабря 2022
Чим лікується запалення зв‘язок?
Може хтось має досвід?
Пингвинчик сизокрылый• 23 декабря 2022
Голеностоп - схема из медпрепаратов и процедур. Расписывает врач
Подтяжка• 23 декабря 2022
Ответ дляМанный комочек
В тазу
Йдіть до лікаря. Лікування довге і комплексне. А то зараз знімете симптоми за декілька днів нестероїдними протизапальними, і потім будете мати проблеми на все життя
Манный комочек
• 23 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
Я вже 6 років маю , тільки з’ясували що це зв’язка
Подтяжка• 23 декабря 2022
Ответ дляМанный комочек
Якщо зараз добре пролікуєте (2-3місяці), то потім матимете спокій на кілька років. Ще дуже раджу вертебролога чи кінезіотерапевта, щоб з´ясувати, як ви травмуєте зв´язку.