Мост_Устал• 25 декабря 2022

хто купував своім діткам лижний костюм фірми Crivit Sport?

Що можете сказати в цілому? Чи сподобалась Вам якість ?
3@йk@• 25 декабря 2022
На лижний сезон - Ок

Нашли в капусте• 25 декабря 2022
Мені подобається. Лижі, санки, в снігу повалятися.
автор Мост_Устал • 25 декабря 2022
я так розумію ,що обовязково треба під нього спец. термобілизну одягати?
автор Мост_Устал • 25 декабря 2022
Ответ для3@йk@
На лижний сезон - Ок
а на кожний день не підійде ?
21122011• 25 декабря 2022
Купую вже дуже давно.Носяться ідеально,гарні гарні кольори.І ціна низька.Мої діти носять по два сезони і потім як новий
21122011• 25 декабря 2022
Ответ дляМост_Устал
а на кожний день не підійде ?
Підійде,син носить куртку під спортивні штани чорні
автор Мост_Устал • 25 декабря 2022
Ответ для21122011
дякую , і ціна у них не занадто космічна ...якщо з Ленне наприклад порівнювати
Дайте подуться• 25 декабря 2022
На кривит смотрела, взяла в итоге крейн. 2 года старшая дочь пыталась убить розовые штаны - не вышло, сейчас вот младшая убивает. Хоть бы пятно или по низу трепаться начали.
МошеЙница• 25 декабря 2022
Штаны Кривит отличные, беру много лет, а курточки не понравились, слишком тонкие на каждый день.

автор Мост_Устал • 25 декабря 2022
Ответ дляДайте подуться
Дякую! подивлюсь ще на Крейн )
hrystia• 25 декабря 2022
Брала штани лижні. Двічі. Не сподобалося: тонкі, промокають.