aweb• 25 декабря 2022

Шукаю дистанційну школу з цікавою історією та біологією 7 клас

Доброго дня. Порадьте з власного досвіду дистанційну школу, де сподобались навчальні матеріали по таким предметам: історія України, всесвітня історія, біологія, геграфія. 7 клас. Зараз в атмосферній школі. Все подобається окрім переліченого.
МаМарго• 25 декабря 2022
Honey acedamy харківська школа
Біологія і хімія там дуже крутий вчитель.
Можете взяти індивідуальних пару уроків у нього .
Історія теж хороша вчителька.