Праздничный сервиз• 28 декабря 2022
Посваритися з подругою назавжди?
Дівчата, як вважаєте чи потрібно припинити спілкування з подругою назавжди через те що вона вона має іншу точку зору на критично важливі для вас новини ( через війну)?
Я намагаюся ці теми обходити в спілкуванні - тільки діти, кухня і т.д. Але вона іноді може мені сказати щось обесцінюване, і я хочу її послати! Наприклад я два дні не відповідаю на повідомлення, потім пишу - не будо світла і зв’язку, а у неї відповідь - а, ясно. І все, ніяких співчуттів і жалю що нас обстрілюють чи що я з малою дитиною без світла, опалення і води. Якщо чесно мені це все задовбало, хочеться написати - щось типу я думала ти людина, а ти як усі ті нелюди. Вона сама з Росії, мешкає закордоном дуже давно.
У кого такое было• 28 декабря 2022
Я з двоюродною сестрою перестала спілкуватися, бо вона за русню. Не можу і все.
Кнопкотык• 28 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
Я брата тоже послала двоюродного. Пусть отдыхает от «освобождения» своего светлодарска в таганроге
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ми багато років спілкуємося і вона єдина з ким можна посміятися і розслаблено спілкуватись, просто зараз мені не до цього і це перестало бути перевагою в спілкуванні
Заела_пластинка• 28 декабря 2022
Долго же вы держались! Я перестала общаться с подругой и эрэфии даже без выяснения отношений. Просто ненавижу всю эту страну
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
А як вона напише *співчуваю* Вам стане прям легше?
Так було б легше, я б відчула підтримку хоч якусь
Kristal2013• 28 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
И закрыли глаза, что она из росиси.... Вы это, крестик снимите, или исполнен натяните.
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ну а якщо людина народилася в Росії її автоматично викреслювати з життя? Вона вже давно мешкає в іншій країні
Елена 2016• 28 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
такие темы создают без анонима.
Ход конём• 28 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
К чему эти ваши нападки? Всем людям от доброго слова становится легче.
Ход конём• 28 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Вычеркнуть из жизни ее нужно было тогда, когда вы поняли, что она за рашу
Много лет живёт в другой стране, но как была дурой с промытыми мозгами, так ею и осталась. Дурой и помрет
всемВсёИмного• 28 декабря 2022
Я б також не висловлювала співчуття. Навіщо? Що це змінить?
Хочете - пошліть.
Якщо вона підтримує рашу, то давно треба було так зробити
Хочете - пошліть.
ШапкаУшанка• 28 декабря 2022
Вы серьёзно? Мы всех родственников оттуда вычеркнули из жизни навсегда. У них тоже была вот эта вот ’другая позиция’
Kusalochka• 28 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Ну так смейтесь! Разве не смешно сидеть под ракетами без света и воды? Главное же, что вас чмоня рашистка расслабляет.
Колдунья-вещунья• 28 декабря 2022
Вона рашистка, як ви ще не зрозуміли?
Я б припинила спілкування.
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Та у тому і річ що я не розумію підтримує вона рашу чи ні, як лисиця співає як погано що війна … бідні люди, а от як конкретно запитать, кажу - людей викрадають, а вона каже то пропаганда українська кому ці люди потрібні, і все у такому плані. Таке відчуття … з душком
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ответ дляХод конём
Та мабуть так і є, я просто обманювала сама себе
МЧСница• 28 декабря 2022
давно потрібно було перестати спілкуватись, ви знею не зможете бути вже подругами так і чи треба воно вам?
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ответ дляKusalochka
Так ви звісно праві, але з подругами з України мені так важко спілкуватися, усі в депресії. Я навіть за дитину питаюся - а вони нічого нейтрального розповісти не можуть, усе з негативом. А ми вже рік в цьому негативі
МЧСница• 28 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Автор, у мене була приятелька з росії, яка вже років 10 не менше живе за кордоном, і додому не їздила. Вони внє палітікі, зрозумійте. Їй до сраки, пардоньте, ваше світло. Хоч в Антарктиду вишли руского, він таким і залишиться.
так війна як на мене це не політика, а вбивста невинних
але що їм пояснювати, простіше самоустранитись
Праздничный сервиз
• 28 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Так, мене це слово «палітіка» від неї тіпає
Ответ дляПраздничный сервиз
Вони і не рашисти, в повному розумінні, бо в росії не живуть і режим пуйла їх не гнобить. Але вони інші, на ручнику. Забути і все. Бо між вами завжди буде розуміння того, що ракети, які летять до нас, зроблені в її країні.