Жертва интернета• 28 декабря 2022
Сухий кашель у ребенка .Не отходит мокрота .Хелп вперед ночь…
Мона Лиза• 28 декабря 2022
О, це все раз вірус такий. В мене чоловік та дитина хворіли, нічого не допомагало. Чоловік 3 тижні кашляє, вже голос навіть пропав
Коварная Зая• 28 декабря 2022
Як сказав мені педіатр,на випадок відсутності можливості інгаляції,таблетку дексаметазона слід дати+ ношпу
Кукарикуууууу• 28 декабря 2022
Ложка какао, меда, один банан измягчить, молоко чуть горячее и выпить на ночь. Если конечно нет аллергии на мед, какао....
Скорая помощь• 28 декабря 2022
Обильное теплое питье, влажность воздуха нормально и проветрить чтобы прохладно было.
Фигура мечты• 28 декабря 2022
Це такий вірус. Не то ковід не то грип. Кашляю задихаюсь, муколітики не допомагають, мокрота не відходить, температура скаче. Жах
Купипупсичек• 28 декабря 2022
Ношпу спробуйте на ніч дати, якщо буде сильно кашляти. Хоча син теж тільки перехворів. Був дуже сильний сухий кашель, прям зупинитись не міг цілий день. Переживала за ніч, але спав тихо, без кашлю. І ще швидко допоміг бронхіальний бальзам Белс. Нам лиш він дуже швидко допомагає
Жертва интернета
• 29 декабря 2022
Ответ дляКоварная Зая
Ребёнку ?
Жертва интернета
• 29 декабря 2022
Ответ дляКоварная Зая
Таблетку как рассчитать. ?