Борисфенка• 08 февраля в 23:38

Про катування полонених

Звільнені з російського полону українські військові та цивільні описують умови утримання як нелюдські, систематично жорстокі та такі, що спрямовані на фізичне й психологічне знищення. Розповіді свідчать про масові катування, голод, відсутність медичної допомоги та приниження гідності.
Основні факти про умови утримання (за даними 2023–2025 років):
1. Фізичні та психологічні тортури
Систематичне побиття: Полонених б´ють під час допитів, етапування та просто в камерах. Часто використовують струм, катування собаками, виривання нігтів.
Сексуальне насильство: Повідомляється про сексуальне насильство, включаючи систематичні зґвалтування, як чоловіків, так і жінок.
Психологічний тиск: Полонених залякують, погрожують розстрілом, розлучають з рідними та обмежують будь-яку інформацію про зовнішній світ.
Катування "Азовців": Особливо жорстоке ставлення до захисників Маріуполя та "Азовсталі".
2. Нелюдські умови утримання
Голод та зневоднення: Полонених морять голодом. Їжу видають у мізерних кількостях, іноді це "каша" сумнівної якості або прострочені продукти.
Переповнені камери: В камерах, розрахованих на 4-6 осіб, можуть утримувати по 20-30 людей. Часто немає місця, щоб лягти, спати доводиться по черзі.
Відсутність медичної допомоги: Поранені полонені не отримують належного лікування. Ліки майже відсутні, медична допомога надається лише для того, щоб підтримати життя перед черговим допитом.
Відсутність гігієни: Брак води, неможливість помитися, паразити.
3. Місця утримання та ставлення
Географія: Полонені розкидані по всій території РФ — від європейської частини до Сибіру, що ускладнює їх пошук та обмін.
Незаконні судилища: Українців незаконно судять, присуджуючи довічні терміни в умовах суворого режиму.
Блокування зв´язку: Росія максимально обмежує листування, рідні не знають, де перебувають їхні близькі.
Mrs.Pretty• вчера в 00:09
Ответ дляБорисфенка
Ти хуйлу вірищ
Удалено администрацией...
Мerida• вчера в 00:09
Ответ дляБорисфенка
Воно то так. Але бісить їх безмежна наглість.
Потім роблять баранячі очі ’І пачему ви нас не любите?’
Они это говорили даже финнам, еще до первой мировой войны. Методичка с тех времен не поменялась
Симфония номер 5• вчера в 00:11
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Мerida• вчера в 00:11
Ответ дляБорисфенка
Ти хуйлу вірищ
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • вчера в 00:11
Ответ дляМerida
Безнадійні. Але тупі і наглі.
автор Борисфенка • вчера в 00:12
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Свіжий акаунт, попередні мабуть забанили. Їм тут медом намазано.
Мerida• вчера в 00:14
Ответ дляБорисфенка
А это запрещено правилами. Кстати
Мerida• вчера в 00:14
Ответ дляБорисфенка
Безнадійні. Але тупі і наглі.
Выздыхать должны. До последнего
автор Борисфенка • вчера в 00:15
Ответ дляМerida
А это запрещено правилами. Кстати
Так. Але вони купують нові номери телефонів. Вже й Старлінки купують.
Mrs.Pretty• вчера в 00:15
Удалено администрацией...
Мerida• вчера в 00:15
Я всех этих рашистских чмонь заблочила на них
автор Борисфенка • вчера в 00:16
Ответ дляМerida
Та я також в блок кидаю, але ганятися за ними - забагато честі.
космея• вчера в 00:34
Ответ дляБорисфенка
Москалі тут сьогодні почали байки розповідати, що звільнені полонені і не худі, і не замучені.
Дивилася інтерв´ю колишнього голови Херсону, то він розповідав, що за місяць - два до обміну, починають кормити і надають якусь медичну допомогу.
автор Борисфенка • вчера в 00:34
Ответ длякосмея
А скільки полонених звільнено, живуть пару місяців і помирають все одно після нелюдських катувань
Helenny• вчера в 00:35
Ответ дляБорисфенка
Будете кричати, що не було такого?
Гляньте, скільки мразоти кацапської в темі пасеться.
Купу вже клоунів наліпили.
Ох і нікчемна нація, просто біосміття.
Мerida• вчера в 00:35
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • вчера в 00:35
Ответ дляHelenny
Купу вже клоунів наліпили.
Ох і нікчемна нація, просто біосміття.
Удалено администрацией...
Noella_• вчера в 00:36
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Для чего вы врёте? Никто этого не пишет в темах.
Noella_• вчера в 00:43
Ответ дляМerida
Выздыхать должны. До последнего
Ну так идите и убивайте их, вместо того чтобы бесноваться здесь с главным фриком в её палате для буйных.
Можете не отвечать, лицемерный бред диванных воительниц мне не интересен. Переблочьте всех и бесснуйтесь своей шакальей стаей.
Потратьтесь на про аккаунты, и сделайте там закрытую группу, смотрите там друг друга за диванный патриотизм на расстоянии
космея• вчера в 00:40
Ответ дляБорисфенка
Мerida• вчера в 00:43
Ответ дляNoella_
Вы знакомы с таким знаком, как знак вопроса? Если да, то перечитайте еще раз, что написано
Мerida• вчера в 00:44
Ответ дляNoella_
А как мой диванный патриотизм коннектится с тем, что рашисты заявляют, что наши ребята с откормлеными лицами приехали?
Вас не заблочу. Подожду ответа.
автор Борисфенка • вчера в 00:45
Ответ дляNoella_
Аякже, пишуть всюди. Почали гівно-агітацію про харошу москальську владу, яка миру принесе.
Бачили, знаємо, століття вже Україну мучите, тварі.
Noella_• вчера в 00:45
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Noella_• вчера в 00:48
Ответ дляМerida
Вас не заблочу. Подожду ответа.
Да мне глубоко монопенесуально, заблочите вы меня или нет))
Принесите скрин про откормленные лица.
Или я опять не увидела вопросительный знак?
Noella_• вчера в 00:48
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Noella_• вчера в 00:50
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • вчера в 00:52
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Мerida• вчера в 00:55
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Это мой родной дом. Хорошо, что меня там уже нет.
У мамы 16 швов, перерезанная артерия и 5 прилетов!!!! В дом. Мой брат с семьёй в 40км зоне от границы.
У меня достаточно поводов, чтоб желать раштстам смерти?
Noella_• вчера в 00:55
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...